nasiona marihuany

Co sobie myślisz jak jesteś pasażerem a Twoja kobieta za kółkiem

Wyszukiwarka Forumowa:
K

K2

Guest
Wczoraj miałem akurat taką sytuację...

W myślach powtarzałem sobie: Zaraz Ci pie****ną fotkę za tą jazdę to bedziesz miała !

( jechaliśmy w mieście po KFC chickena bo mamy remont chaty, moja kobieta jeżdzi codziennie autem, jeżdzi więcej ode mnie, ale szkoda gadać na ten temat ... - takie mam myśli jak z nią jeżdżę - ona o tym oczywiście nie wie )
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
Wczoraj miałem akurat taką sytuację...

W myślach powtarzałem sobie: Zaraz Ci pie****ną fotkę za tą jazdę to bedziesz miała !

( jechaliśmy w mieście po KFC chickena bo mamy remont chaty, moja kobieta jeżdzi codziennie autem, jeżdzi więcej ode mnie, ale szkoda gadać na ten temat ... - takie mam myśli jak z nią jeżdżę - ona o tym oczywiście nie wie )

zależy czyje auto prowadzi, jak kobieta prowadzi swoje własne to se mogę sobie zapalić żeby się odstresować od stylu jazdy, własne dawałem parę razy i trzeba się starać żeby nerwy na wodzy były
 
D

DarkMessiah

Guest
Smierć w oczach widzę jak jestem pasażerem a moja prowadzi motur:cat: przy 250km/h
 
K

K2

Guest
jestes ryzykantem dark hehe

... to taki temat z przymrużeniem oka, wiadomo... Jak człowiek upity i upalony to też inaczej kuma bazę.
Ale fakt faktem - kobiety ogólnie za szybko jeżdżą autem. Sa niezłymi wariatami na drodze.
 
D

DarkMessiah

Guest
Kto nie rezykuje ten nie rucha :lol3: samochodem się nie boje ale kawasaki zzr 1400 troszkę kupa w majtach
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
Mam orgazm komunikacyjny jak jestem wieziona przez jakiś środek transportu, nie ważne czy autem, pociągiem, metrem itp. :D Uwielbiam przemieszczanie sie, a kierujący powinien być super kierowcą :) Wtedy nie mam stracha, że zaraz stracę życie, bo i takowe bywały :/
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
może jesteś zbyt wielkim bu(c)hajem :D:D
 
K

K2

Guest
no co za świniak z Ciebie :p

ale pomyslmy - hajem napewno jestem, to beż wątpliwości, ktoś tam powiedział dzisiaj, że buc ze mnie to: buc i haj daje nam buchaj ! no to buch chciałem dać :) ale nie mam :(
 

hippie

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2015
Postów
161
Buchów
1
dzięki za świniaka, nie wiem z ktorej strony go przypominam, może z tyłu :freak:
raczej chodziło mi o buchy i/lub buhaja ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół