nasiona marihuany

Jakie nasionka nie auto do boxa 160cm ?

Wyszukiwarka Forumowa:

TonyH

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
95
Buchów
0
Witam serdecznie właśnie kończę swoją pierwszą uprawę i fotorelację https://www.forum.haszysz.com/showt...ite-Widow-(auto)-1x-Royal-Cheese-(auto)/page7 i szukam jakiś fajnych odmian bo w styczniu zaczynam swoją drugą uprawę. Najważniejsze jest żeby roślinki nie były jakies wielkie bo od doniczki do lampy mam max 100-110cm, wiadomo najlepiej też żeby były dosyć łatwe w uprawie o obfitych zbiorach Póki co zainteresował mnie Super Skunk z Sensi Seeds....

Pozdrawiam!
 

ergiet

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2015
Postów
42
Buchów
4
Jeżeli zdecydujesz się na SCROG to możesz brać wszystko co chcesz. To ty określasz na jakiej wysokości ustawisz siatkę i jak wysokie będą rośliny.
Tutaj mój poprzedni grow: 707 headband od HSO, rosliny razem z doniczkami miały możne 70cm
 

baku007

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2013
Postów
111
Buchów
1
przecież sezonówke przełaczysz np w 20 dni wega i nie będzie wysoka skunk będzie dobrą opcją <coolpalacz>
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
przecież sezonówke przełaczysz np w 20 dni wega i nie będzie wysoka skunk będzie dobrą opcją <coolpalacz>

Powodzenia z czysta, dluga sativa ;)

Zmiescisz wiekszosc krzakow i odmian, zalezy w jakich donicach, jaki weg, jaki trening.
 

baku007

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2013
Postów
111
Buchów
1
Powodzenia z czysta, dluga sativa ;)

Zmiescisz wiekszosc krzakow i odmian, zalezy w jakich donicach, jaki weg, jaki trening.

hmm ? zawsze można złamać, naginać jak już będzie boxsa rozdupcać
 

TonyH

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2017
Postów
95
Buchów
0
ergiet

Chyba się zdecyduję po przeczytaniu tego artykułu https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?14360-The-Scrog-Method-Metoda-SCROG przekonałem się :D. Swoją pierwszą aktualna uprawę przeprowadziłem bez żadnego treningu i uważam to za największy błąd, ale mimo wszystko dużo się nauczyłem i w styczniu ruszam już pełną parą. Własnie zamowiłem porządny pH i EC tester bo to troszeczkę olałem chociaz ph wody testowałem testerem kropelkowym. Napewno wezmę Super Skunka do drugiej odmiany jeszcze nie mam pewności może chcesz coś polecić ?

Pozdro :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół