nasiona marihuany

Biogenetic

Wyszukiwarka Forumowa:

Co chcecie zobaczyć w następnym ogrodzie


  • Łącznie głosujących
    36
  • Poll closed .
K

K2

Guest
Hej,

Potrzebuję waszej pomocy. Robię kolejny grow, w planach mam 5 automatów. Jest mi obojętne co będzie rosło bo mam zapasu hybryd, indyjek i sativek na parę lat, więc może wy byście wybrali co chcielibyście zobaczyć jak rośnie ? Poniżej dodaję spis tego co mam na tzw. oku i dodaję ankietę.

Proszę pomóżcie mi wybrać co chcecie oglądać jak rosnie.

Dziękuję i pozdrawiam

To odmiany które mam. Dodaję ankietę, proszę głosujcie.

Blue Dream
Old Skunk
Jack Herrer
Power Plant
Big Devil
Amnesia Cookies Kush
Super Lemon Haze
Big Bud
NYC Diesel
Maxi Gom
Ak47
Chcolape
Orange Bud
White Russian
Sour Diesel
White Widow
Critical

dziekuje wam i pozdrawiam was !
 
K

K2

Guest
Nie pytam czy sadzić auto czy nie ? Ja pytam co mam zasadzić z auto, pomóż i zagłosuj.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
jak masz tam jakies kolorki to jestem za kolorkiem :)
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Old skunk sama nazwa sprawia przyjemność ;)
 

lopes

Member
Rejestracja
Lis 27, 2017
Postów
23
Buchów
0
New York City Diesel - ta odmiana jest mało znana tu na forum. Po za tym prawie wszystkie odmiany które wymieniłeś to są bardzo znane tu na forum. Widzieliśmy je nie raz w akcji.
Oglądałem kiedyś film Na Geographic Channel i koleś mówił o odmianie NYC Diesel że jest bardzo popularna w USA. Między innymi dlatego ta odmiana sie tak nazywa a nie inaczej.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
To jak, tym razem plon rzędu 1kg/m2 ? :lol3:
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
NYC diesel dobre palenie :) już wstecz lata lubiłem to popalac. Mam w planach zrobić jakiś rzut kilku diesli, bo jakieś ciekawe pestki leżakują w lodówce... :)

Old skunk może być cikawe i chocolope.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Raczej Smieszkowi chodzilo o zbior blisko 300g z 0.36m2, co daje 900g z metra, a to jest 2 razy wiecej niz optymalnie zbieraja doswiadczeni growerzy z topami jak butle, a te Twoje to sorry, polowa ledwo przecietna, a druga popelina. I taki rekord :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Oj, wystarczy przemnożyć przez 0,36 :D Z poprzedniego projektu prawie 800 z metra wyszło to trzeba sobie podwyższać poprzeczkę co nie ?
 
K

K2

Guest
Chcecie coś zobaczyć - to głosujcie. Nie założyłem tego wątku żebyście mi tutaj farmazony pisali.
 
K

K2

Guest
tak patrze, że wielu z was głosuje na criticala, na ww.... miałem criticalów parę, miałem od ghs - super critical auto, miałem obie wersje od dinafem, ww też miałem od któregoś z banków, ale jak tak zagłosujecie to tak będzie, cwaniaczki wy jedne :p głosujcie jak macie ochotę ! dzięki

---------- Post Zaktualizowany 15:46 ---------- Data pierwszego postu 15:14 ----------

Myślisz ? W firmie osiągałem wielkie sukcesy, jak odszedłem to pare miesięcy po mnie odszedł business direstor, tzn. wy***ali go bo był cienki... mógł prowadzić swój bizes jak miał naokoło paru dobrych ludzi, jego sukcesem byli ludzi ( bo to tak naprawdę to ludzie są Twoim sukcesem [MENTION=86924]lopes[/MENTION] - ludzie. A wiesz dlaczego ? Bo jak masz dobrych - to możesz siedzieć spokojnie i nie robic nic, tylko pić kawę), ale jak ich zabrakło ( ze mną odeszło 2 innych ) to on padł bo sam był nikim - tak to jest w biznesie. i się wyluzuj.

Jakbym był administratorem to bym walczył z tępakami i ze zjawiskiem tzw. bullying - czyli gnębienie człowieka. W pracy nie jednego za to wy***ałem. To ciągłe gnębienie człowieka, znęcanie się nad nim - nad tym bym się skupił. Nie, żeby bronić np. rolnika bo był idiotą, ale go dyskretnie usunąć, albo uspokoic a nie pozwolić sie innym nad nim wyżywać - bo to jest sk***ysyństwo ! I się wyluzuj
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
[MENTION=5457]Lopez[/MENTION] napisz do niego priva

ch*j mnie obchodza przepychanki..albo piszecie w temacie albo nic
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
W firmie osiągałem wielkie sukcesy, jak odszedłem to pare miesięcy po mnie odszedł business direstor, tzn. wy***ali go bo był cienki...

Pamiętam to jak dziś, Microsoft już nigdy się po tym ciosie nie podniósł...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół