nasiona marihuany

[600W LED][DWC][Auto Mazar + Super Lemon Haze] LED HYDRO DWC Dorodna zabawa na dwa domki

Wyszukiwarka Forumowa:
O

OdcieńZieleni

Guest
koło 4dych się zakręci :) teraz ładny trym i mozna suszyć
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
koło 4dych się zakręci :) teraz ładny trym i mozna suszyć

okaże się po trimmingu, było 108g po suszeniu z jednej rośliny największej, zobaczy się co będzie po curringu, myślałem o water curringu, ale muszę doczytać jeszcze, może ktoś robił to się wypowie czy prosto było

na placu boju jest jeszcze lemon haze i 2gi auto mazar, a potem może kolejna foto relacja :)
 

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
fotorelację można przenieść do zakończonych

zebrałem oba krzaki, jeden mazar się suszy, część topów małych i reszty poszły na olej RSO, nie chciało mi się ważyć to nie ważyłem, może jest 20g, może 60g, w sumię to mnie to nie interesi

lemona gotowa - wspaniałe zioło wyszło, małe takie pąki a mega soczyste i oleiste i super się palą, zupełnie inne wrażenie jak się samemu stworzenie wychoduję od ziarenka do kwiata
wrażenia bardzo w głowie
mazar z grubasa - bardzo mocno uziemia, zasadzacz wyszedł po prostu lub jakiś inny kryptonim raz dwa trzy cztery i relaks

cele jakie miałem na grow - czyli udane zebranie 100g na własny użytek i naukę uznaję za zrobione
jak teraz patrzę to wiele rzeczy mogłem zrobić inaczej ale i tak dzięki bogu wyszło xD
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół