nasiona marihuany

Nawożenie dolistne - newagenutrients.com

Wyszukiwarka Forumowa:

emceero

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2017
Postów
899
Buchów
712
Odznaki
6
Panowie a jak by było z użyciem nebulizatora? Tylko ciekawe jaki rozmiar aparatów szparkowych mają konopie? Bo na przykład aparat szparkowy rośliny (stomata) ma wielkość 5-10 ľm, a nebu rozbijają do np: system cząsteczek (MMAD) poz. 1. – 1,82ľm, poz. - 2. – 2,97ľm, poz. - 3. – 5,03ľm (System API). Można by było zapodać trochę koksu?
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
A moim zdaniem tuż po zapaleniu się światła, przynajmniej tak wynika z mojej wiedzy i przekonań ;) .

Ktoś może mieć inne zdanie ( Jak Ty ) pryskać całe życie w nocy i będzie działać.
I tak samo można to wszystko obrócić.
 
K

K2

Guest
A moim zdaniem tuż po zapaleniu się światła, przynajmniej tak wynika z mojej wiedzy i przekonań ;) .

Ktoś może mieć inne zdanie ( Jak Ty ) pryskać całe życie w nocy i będzie działać.
I tak samo można to wszystko obrócić.

tu nie chodzi o moje zdanie i przekonania bo to nie religia, ale o robienie tego prawidłowo i o badania ludzi, którzy robią to od 70 lat, o badania profesorów i koneserów uprawy, którzy to oglądaja pod mikroskopami w nocy i za dnia. Nie ma znaczenia. Tak jak mówisz [MENTION=78557]sputter_green[/MENTION] pozdro :)
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
tu nie chodzi o moje zdanie i przekonania bo to nie religia, ale o robienie tego prawidłowo i o badania ludzi, którzy robią to od 70 lat, o badania profesorów i koneserów uprawy, którzy to oglądaja pod mikroskopami w nocy i za dnia. Nie ma znaczenia. Tak jak mówisz @sputter_green pozdro :)

Prof. też mają mase hipotez, bo fizjologia roślin trochę raczkuje jako dzidzina choć istnie od ponAD 100 lat.

Osobiście pryskam 15 minut przed włączniem oświetlenia zawsze tak robiłem...


Ps. Z jakiego żródłą jest ten fragment czy przypadkiem nie z ksiązki "fizjologia roślin" Lewak-kopcewicz wyd. które?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół