nasiona marihuany

Photo of the Month - Grudzień '17 - Zgłoszenia

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Siemanko!!<joint>





Tradycyjnie jak co miesiąc, zapraszam do zabawy w foto miesiąca . . . :queen:


Regulamin konkursu--->
https://www.forum.haszysz.com/showth...egulamin%21%21






Oczywiscie, jak zawsze, dla pierwszych trzech miejsc przewidziane są atrakcyjne nagrody a w tym miesiącu są to:





I miejsce- 300zł do sklepu GrowShopu i 200zł do SeedShopu




II miejsce - 200zł do sklepu
GrowShopu i 200zł do SeedShopu




III miejsce - 200zł do sklepu
GrowShopu i 100zł do SeedShopu





Podziekowania dla fundatorów nagród:
mixmixmix.jpg






Raz jeszcze przypominam o regulaminie i zapraszam do zabawy!!:thumright:




peace!!
:spalony:
 
K

K2

Guest
sory konopny ale jak Ci nie zależy - to nie zglaszaj sie
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Nepal Hash



Jeżeli wam sie podoba to proszę dawajcie buchy, na nagrodzie mi nie zależy, więc jakby jakiś fuksem udało sie coś wygrać to proszę GANDI oddaj moja nagrodę 4 osobie, w kolejności, tej która nie wygrała nic.

pozdro !




Rzadko się wypowiadam na jakieś tematy z dupy ale Ty jakiś smutny jesteś. Zgłaszasz się w wątku konkursowym ale na nagrodzie Ci nie zależy... Wystarczą buchy. To nic, że możesz je dostać umieszczając fotkę w różnych tematach. Musisz jeszcze tutaj ale wspaniałomyślnie przekazujesz z góry nagrodę czwartej osobie. Och wielki mistrzu, wszyscy są wdzięczni! Podpowiem Ci coś - gdybyś jakimś cudem zajął miejsce na podium i przekazał nagrodę 4 osobie to efekt jest praktycznie taki sam jakbyś się tu w ogóle nie zgłaszał... No poza tym, że dostaniesz buchy i trochę psujesz zabawę. Dziwne podejście. Sorry za offtop, to tylko moje luźne przemyślenia.
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Wiesz jak to jest panie delavega mieć ''wszystko'' - tak to jest, że przed 40 tką, czyli za 2,3 lata nie będe robił nic przymusowego, poza sadzniem drzew dla siebie i skończ już.

O rentę się starasz? Jak na głowę, to dostaniesz bankowo pierwszej grupy:)

Obiecałem Napalmowi ( jak dostełem pracę redaktora ), że nie będę się wdawał z wami w pyskówki. Ale patrz ten który prosił - sam zaczął - to się nazywa ironia.

Rozumiesz zasady tego konkursu? Wstawiasz fotę i link do fotorelcji, to wszystko, ale nie, bez polizania się po dupie nie jesteś w stanie posta napisać.


Gandi sorry za ten chłam, przyjdziesz, to usuniesz.
 
K

K2

Guest
dostaniesz bankowo pierwszej grupy

Ty masz na bank na głowę, a wiele nas różni - to mógłbym mieć problem z dostaniem akurat na to.

Przepraszam [MENTION=19226]Gandi[/MENTION] to się zaczęło ode mnie, ale nie miałem żadnych złych intencji, wstawiłem krzaki i chciałem komuś oddać nagrodę i poprostu napisałem to. Nie zależy mi na materialnych nagrodach tylko wolę dostać bucha. Im to tak trudno zrozumieć jak i to, że mogę z nagrodą zrobić co chcę bo jest moja.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół