nasiona marihuany

Auto Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

M@niek

Member
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
13
Buchów
0
Witam państwa, przybywam po raz kolejny z pytaniem jako niedoświadczony w uprawie, otóż przedwczoraj posadziłem Kusha po kiełkowaniu. Dosyć szybko wykiełkował jak na automacik przynajmniej w teorii bo już po ok 1,5 dnia był gotowy do sadzenia.

Chodzi jednak o to że po zasadzeniu odłożyłem go sobie w dosyć ciepłe miejsce lecz trochę zacienione. Prawdopodobnie w nocy wyszła łodyga i chodzi mi tu o to iż chyba od braku światła łodyga rosła lecz góra opadła i powstała można powiedzieć taka litera C

Czy od tego momentu po włączeniu jej na 18/6 ogarnie się i podniesie ?
 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
Wydaje mi się że rozumiem :D
Jeśli wyszła to już wsadzaj ją do boksa, u mnie czasami pod łóżkiem wychodzą i nie mam żadnych problemów. Może to od temperatury :p
Ogarnie się, powiedzenia
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Nie przejmuj się niczym będzie rósł, ale na przyszłość to ni polecam af jak jesteś początkujący. ame z nimi kłopoty :p Lepiej sadzić z normalnym fotoperiodyzmem i sterować do woli poprzez skracanie światła. Plonu wychodzi wiecej i czas prawie ten sam jak skrócisz mocno wega.

Ps. Możesz obsypać ziemią jak za bardzo się wyciągnełą łodyga zmieni się w korzęń. Kiedyś kiełkowałęm i mi światło wyłaczyli na dobę zima bylą zawierucha, a na włąsny generator mnie nie stać :p Powyciągały się łodygi dokąłdnie jak u Ciebie, podsypałęm i rosły dalej :)
 

M@niek

Member
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
13
Buchów
0
Trochę późno mówicie ale wszystko już okej :freak: Rośnie chyba całkiem okej jak na 4 dzień :freak2:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół