nasiona marihuany

Tańsza alternatywa dla Bio-heaven

Wyszukiwarka Forumowa:

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Siema,

szukam tańszej, ogólno-dostępnej alternatywy dla Bio-heaben od Biobizza lub innego organicznego stymulatora. Czy ktoś zna jakiś środek który kupię w większym centrum kwiatowy i przy kasie nie będę musiał wybulić 100zł za 250ml? :zombi:
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
biohumus ?


Raczej nie, biohumus porównałbym raczej do Biogrow co najwyżej. Bioheaven to stymulator:

" BIO-HEAVEN to wysoce skoncentrowany booster energetyczny, zawierający specjalnie wyselekcjonowane stymulatory biologiczne. Aminokwasy wzmacniają plony i jakość zbiorów. Poprawia zatrzymanie wilgoci w tkankach. Stymuluje enzymy w celu poprawy oddychania rośliny. Zapewnia kompleksowe wchłanianie kluczowych substancji odżywczych. Dodatkowo uwalnia rośliny od toksyn gromadzących się pod wpływem stresu, naprawia chlorofil i re-stymuluje roślinę. Zwiększa:

przyswajanie odżywek,
procent pobierania substancji odżywczych DO 95%
Pomaga roślinie usunąć toksyny
Naprawia chlorofil
Zwiększa liczbę minerałów dostępnych w ziemi"

Tak pisze producent, mnie najbardziej ciekawi to zwiększanie pobierania sustancji odżywczych z 5 do 95% :D oraz naprawa chlorofilu, przy Ledach "chloroza to standard" :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,765
Idź do jakiegos instytutu badawczego, żeby puścili Ci zbadali zawartość bioheaven. :D
Ewentualnie zwąchaj jak pachnie bioheaven i szukaj po zapachu w ogrodniczym. XD
TRUE DOGZ AIN'T DEAD
 

maniek80

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2017
Postów
91
Buchów
0
weed_hub cały ten opis który wkleiłeś z ulotki bio-heaven można śmiało nakleić na każdy biohumus i będzie to prawdą...
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Green Planet - Massive Bloom Formulation
Sam będę dopiero testować ale podobno robi robotę.
za ok 70zł kupisz litra, najbardziej opłacalne zakupić galon.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Bioheaven mozesz zastapic calym setem innych nawozow, pytanie czego bedziesz uzywal. Ja stosowalem bio heaven w ostatniej uprawie, nie widzialem spektakularnych efektow. Dobre prowadzenie od poczatku do konca (w szczegolnosci podlewanie - ma byc wilgotno, ale nie bloto ani nie pieprz) + odpowiednie dodatki - dobra mikoryza, melasa, algi, dlugouwalniajace sie nawozy w mieszance glebowej (kupa nietoperzy, prochy palm, mial z kosci, itp, itd). Poogladaj na forum fotorelacje organiczne, przeszukaj ten dzial (Konopny duzo wrzucal, posprawdzaj te preparaty). Na forum jest fotorelacja z klonami - z i bez BH, roznicy duzej nie bylo (z tego co pamietam dzial soiless).
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
No właśnie będę jechał na Biobizz: biogrow, biobloom i tompax, medium light mix, do tego jeszcze nawóz w tabletkach od Biotabsa, to już mam i myślałem o jakimś koksowniku jak BH ale chyba ta gra nie warta świeczki, tak jak piszesz lepiej zadbam o życie w podłożu. Dzięki.!
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Zamiast bio haven kup sobie jak Honza pisał mikoryzę i więcej zdziała niż BH. Ja właśnie jadę na takim zestawie jak napisałeś. Ziemia BB light mix z mikoryzą Biotabs do tego tabletki od nich i troche nawozów od Biobizz-grow bloom top max i aloevera. Dorzuciłem jeszcze bio bloombastic i jest git. A growa użyłem 2 razy tak profilaktycznie bo mam. Pryskałem jeszcze Boom Boom sprayem po treningu i obcinaniu dolnych odrostów i jest to jak do tej pory najbardziej bezproblemowa uprawa jaką miałem.
 

baku007

Well-known member
Rejestracja
Cze 26, 2013
Postów
111
Buchów
1
a jak zasczepię mikrozę to mogę uzywać nawozów mineralnych ?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
chyba Konopny używa mineralnych nawozów z mikoryzą. Cos tam kiedys pisał o tym. Poszukac trzeba.
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
szukam tańszej, ogólno-dostępnej alternatywy dla Bio-heaben od Biobizza ???

Ja kupiłem Nirvana od Advanced Nutrients, ok 25-30 ziko za 250ml, ponoć organic i dobry na flo, dopiero 2 grow będę na tym cisnął, więc się nie wypowiem :).
Wierszyki marketingowe mają nie złe :D, skład;

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół