nasiona marihuany

Storz & Bickel - Plenty Vaporizer

Wyszukiwarka Forumowa:
K

K2

Guest
Siema !

Chciałem się was zapytać czy mieliście może przyjemność ( przyjemność to jest dobre określenie w tym przypadku ) ''zwaporyzować'' się tym oto sprzęcikiem od firmy Storz & Bickel ?
Ja posiadam ten sprzęt od dobrych paru lat i wam powiem chłopaki i dziewczyny, że głowa mała po 20,30 wdechach. Minusem tego waporyzatora jest czas nagrzewania, bo jest to aż 4 minuty i cena jest tez nie do końca przyjazna dla wszystkich.







Tak wygląda poskładany, na foto jest jeszcze g-pen od snoop'a



pozdro !
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
20-30 machów??? Jak żyję tyle na raz nie wyjarałem...
 
K

K2

Guest
Jak się rozgrzeje na max, to pierwsze 10 machów jest takie kontrolne - lekki posmak, następna dycha jest już dosyć odczuwalna.
Ale tak naprawdę to najlepsza moc jest jak rozgrzejesz drugi raz. Jak rozgrzejesz po raz drugi, po jakimś czasie od pierwsego rozgrzania, to wtedy jest tzw. ''trepanacja czaszki'' i szczerze wystarczy z 10 konkretnych wdechów. To naprawde bardzo mocne urządzenie.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Duzo bawienia. Z bongo 2 buchy i jest git, nurtuje mnie to totalnie co wykombinowac.
 
K

K2

Guest
Jak smak? Juz jedno vapo mam i nadal bongo wygrywa.

Dla mnie idealny smak. Firma Storz and Bickel naprawdę się zna na tym co robi. Oni produkują Volcano również i ten mały przenośny Mighty - podpytaj Doctora on ma Mighty :). Myślałem też o volcano, ale nie wziąłem bo mnie te worki tam by denerwowały - weź obczaj jak to wygląda, te zakładane worki...
Tutaj masz stalową komorę, bez żadnych dziwact.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,839
Odznaki
5
Akurat worki to jest mistrzostwo świata :) I to nie tylko jeśli chodzi o volcano ale każde stacjonarne vapo ;)
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Plenty to bardzo fajny sprzęt, działa bardzo mocno ale jednocześnie to straszny pożeracz tematu. Podobne efekty jak po pełnej sesji z Plenty można uzyskać po 4-5 buchach ze Sticky Bricka, gdzie do inhalacji zużywasz 0,15 - widzieliście jak to działa? Wszystko co gość wypuszcza na tym filmie to para, nie dym: https://youtu.be/67jcDBZzMbg

Pozdrawiamy serdecznie,
VapeFully
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół