nasiona marihuany

[HPS 70W] [0,12m2] KALI 47 & KAYA 47

Wyszukiwarka Forumowa:

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Witajcie, po ostatnim falstarcie już zmądrzałem :freak2: Dzisiaj do wody trafiły 2 pestki KAYA I KALI 47. Będzie ciasno, ale lubię sobie utrudniać życie :freak:

Wymiary boxa: 34/34/70 wyłożony mylarem.
Oświetlenie: HPS 70W odbłyśnik z blachy
Wentylacja:
-Wlot pasywny 10cm
-Wyciąg wiatrak komputerowy 12cm z mozliwością regulacji obrotów zmieniając napięcie na zasilaczu
Doniczki: 4 L prostokątne
Ziemia: BioBizz Light mix
Nasionko: KALI & KAYA 47
Trening: ?
Nawozy od BioBizz
Foto 18/6
Temperatura i wilgotność:
-Dzień 29-34C 39-42%
-Noc 19-21 C 60-70%


 

Fredi Koniuszko

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2017
Postów
173
Buchów
99
Ciekawy strain jak i poletko do uprawy.Będę obserwował.
Good Luck @Mafia !<peace>
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Skoro jest miejsce w pierwszym rzędzie to zasiadam i będe zaglądać. Uwielbiam relki na małych powierzchniach. Życzę powodzenia
 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Panie i Panowie, dziś na świat przyszła Kaya 47 <peace> Mam nadzieję, że jutro na świat przyjdzie jej młodszy brat.
Dla przypomnienia wrzucam również zdjęcie boxa

 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Czas na małego upa !
Wszystko wyszło już ponad ziemię i zaczyna żyć<peace> tak jak przewidywałem, KALI 47 wyszedł następnego dnia, więc dla uproszczenia przyjmę, że mają 5 dzień życia za sobą.







 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
13 Dzień z życia rodzinki 47
Do boxa dołożyłem mieszak, co by panny delikatnie owiewał i zbił temperaturę, bo teraz to tak średnio 32C, ale muszę jeszcze pomyśleć nad szybką pod hps...
Puki co leję samą wodę, w przyszłym tygodniu jak zacznę suki sprowadzać do parteru to wskakuje drink z biogrowem

 
Ostatnia edycja:
M

mlodygru

Guest
Ładne roślinki. Ale już z biobloomem?? One już kwitną??
 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Soryy, zamroczyło mnie na moment :freak: biogrow chciałem napisać :freak2:
 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
23 Dzień z życia rodzinki 47

Dzisiaj mija 23 dzień z życia rodzinki. KALI jest wyraźnie mniejszy od siostry co doskonale widać na zdjęciach. Dzisiaj wskoczył pierwszy drink z biogrowem, bo dzieciaki zaczeły więcej żreć. Kilka dni temu panienki zostały sprowadzone do parteru i powoli kształtują szczyty (5 szt na roślinę) może jeszcze dojdzie FIM ale to się zobaczy. Jeśli ktoś wgl czyta te wypociny to zostaw komentarz, bo nie wiem czy ma dalej sens ciągnąć tę fotorelację dla samego siebie.
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
@Mafia1312 nie zrażaj się - masz dopiero początek uprawy, na flo będzie więcej komentujących. Póki co panny są małe i nie ma co komentować. Podlej je domestosem lub zrób inną głupią rzecz - zaraz zjawi Ci się stado komentujących, gotowych wytknąć Ci błędy... :D Mało uwag oznacza, że jest okej... wiecej dystansu ziom do fejmu na forum. Tyle mogę od siebie poradzić. :yeahh:

PS
Fotorelację prowadzę zawsze przede wszystkim dla siebie. Raz, że mam wszystkie dane pod ręką w jednym miejscu, a dwa - fajna pamiątka będzie, tym bardziej, że robię to dla siebie i na własny użytek. Głowa do góry!
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
Dobrze jest, przełączysz na kwitnienie w odpowiednim momencie to będziesz miał fajne topy.

Za dużo odrostów nie zostawiaj przy tej powierzchni.

No i fotki mógłbyś się postarać lepsze robić, lepiej by sie oglądało.
 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Witajcie, 33 Dzień z życia rodzinki 47

Panienki w dniu 28 życia zostały przełączone na 12/12 zatem dzisiaj mamy 5 dzień indukcji. Wczoraj dostały profilaktycznie drinka 2ml bio grov+1 ml bio bloom+1 ml top max. W planach co 2 podlanie wodą, chyba że będą wyskakiwać jakieś niedobory, dobrze kombinuje ? Po kayi widać typowo przewagę genów sativy, ciekaw jestem co z niej będzie.:jaraczz: Parę fotek do obejrzenia.





 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół