nasiona marihuany

DWC stracone dziewictwo pierwszy raz... viparspectra 300W (korzenie pomocy)

Wyszukiwarka Forumowa:

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
Witam stara gwardie oraz nowyh kolegów po długiej nieobecnosci na forum. Przez ostatnie 4 miesiace z racji zawirowań w życiu nic nie robilem w piwnicy ale ze uprawa uzależnia to nie wytrzymalem i odpaliłem experymentalny projekt namiot 50x50x100 vipar i pirwsze hydro wybór padł na DWC z racji jak mi sie wydawalo najprostszej konfiguracji i najlatwiejsze z teori dużo wiem ale praktyka zweryfikowala... potrzebna pomoc cos nie dobrego dzieje sie z korzonkami mianowicie rano bylo ok biale sliczne teraz patrze na 2 mlodziakach brazowy nalot help please ASAP . Dostaja suple Advenced Nutrients sensi grow seria i bedzie sensi bloom jak dojdzie do fazy kwitnienia... AN niby Ph perfect formula a wczoraj pokorcilo mnie o sprawdzenie Ph pozywki w wiadrach i bylo ponad 7.5 zbilem i od wczoraj sie trzyma na granicy 5.5-6 temperatura pozywki 22st . W boxie tez ok 22st. Miernik ecostick ec meter sie zepsuł z mojej winy stare baterie leżały i skorodowaly zalaly plyte główna i ścieżki sie popalily wiec lece na pale na tabele . Dosta ja od 3 dni liquid oxygen 17% w dawcw do wczoraj 0.5ml/1L dzisiaj dałem 0.75ml/1L.
Dodam ze dzieje sie nie dobra sytuacja w 2 wiadrach z 3, ocb??


 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
gówno wiem o hydro, ale się wypowiem, jak brązowe przy temp wody 22*C to stawiałbym na phytium?
 

FakeFarmer

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2017
Postów
191
Buchów
5
Znam się tyle na hydro co kolega wyżej.... ale napiszę Ci jak ja walczę z pythium...
Pythoff (chlor), pełna dawka co 3 godziny i tak razy 3 . Wymiana pożywki i aplikacja bakteri i grzybów jakie posiadam,
maksymalna wilgotność w boksie i polewanie pożywką keramzytu. Na moim skromnym growlogu masz to pokazane.
Trzymam kciuki za powodzenie !
 

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
Tez tak mysle ale jak temu zaradzic ?? Kasowac i od nowa zaczynac nie mam jak nawet pociac na klona bo za male a pestek nie bede startowal bo czekaja na nastepny projekt . A nie mam niestety skąd bezprzypalowo ogarnac kolona w mojej okolicy :(


Edit z sytuacji:

Znam się tyle na hydro co kolega wyżej.... ale napiszę Ci jak ja walczę z pythium...
Pythoff (chlor), pełna dawka co 3 godziny i tak razy 3 . Wymiana pożywki i aplikacja bakteri i grzybów jakie posiadam,
maksymalna wilgotność w boksie i polewanie pożywką keramzytu. Na moim skromnym growlogu masz to pokazane.
Trzymam kciuki za powodzenie !
wlasnie mialem jutro rano tak czy inaczej leciec do mojego growshopu

Edit.
Boje sie ze northen light af nie przetrwa do jutra ma jeden główny korzen zaatakowany a wiecej nie wybilo jeszcze przez koszyk wystartowane maleństwo tydzień temu w 5 dni w bublerku wlasnej roboty wiem co spiepszylem wiadra nie okleiłem tylko pokrywki i jasno bylo w wiaderkach juz oklejone maylarem na szybko jutro porządnie poprawie...

Edit 2 dni później :
Zaplikowalem nastepnego dnia pelna dawke PythOff do bublera Af Northen Light 2 razy zaraz po zakupie i na noc powtórka , nastepnego ranka dolalem pożywki tyle by z 1cm koszyczek byl w roztworze i od nowa pelna dawka PythOff plus H2O2 i poczekalem ok 10 h zobaczyc jak sie rozwinie sytuacja , bo widzialem juz po pierwszym dniu kuracji poprawe ponieważ korzonek wybielil sie do polowy (tej ktora juz plywala w mieszance)
Wlasnie zmienilem mu na wiekszego bublera dalem nowa porzywke według advanced nutrients tabeli zobaczymy rano ...
Tak wygladal




Z kolei ta pani L.S.D. od B.Farm jest wykolejony od samego poczatku i cala sytuacja mu na pewno nie pomaga mimo ze po pierwszej dawce PythOff sie wykurowal bo go mocno nie zatakowalo , postapilem identycznie jak z Af lecz nie wymienilem mieszanki bo on chyba wyleci z namiotu jak sie nie ogarnie...

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół