nasiona marihuany

Przelana auto AK47 po 13 dniach, czy coś z tego będzie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Sick

Member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
17
Buchów
0
Witam, mam prośbę o ocenę sadzonki która wyszła z ziemi 11-go, była przelana, ale wysuszyłem ją i zaczęła się podnosić nie wiem natomiast czy ma sens dalej ją trzymać w boksie może jest zepsuta? Wydaje mi się że powinna być większa ale może się myle, dzieki

 

M@niek

Member
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
13
Buchów
0
Powinno być dobrze :freak2:
Jak podnosi się to bardziej dobrze niż źle, a jeśli nie śmierdzi gówienkiem no to próbuj.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Będzie, jak dasz jej spokojnie rosnąc, nie będziesz przelewał i nawoził przez następne dwa tygodnie to się podniesie. :)
A jak Ci nie szkoda czasu to wy*** i sadź nową.
Ty jesteś Bogiem na swoim poletku.
Uświadom to sobie. (sobie)
 

Sick

Member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
17
Buchów
0
Dzięki za słowa otuchy, po przesuszeniu podlałem roztworem biohumusa, rozumiem że w tym stanie nie dawać nawozu tylko sama woda? podlewam teraz 50ml co drugi dzień.
 

M@niek

Member
Rejestracja
Lis 23, 2017
Postów
13
Buchów
0
Ogółem to nawozi się minimum od 14 dnia a jeśli twoja zatrzymała się i nie wiadomo co do końca robiła wtedy to nie powinieneś ogółem jej nawozić. Poczekaj może z 2 tygodnie jak będzie jakiś deficyt to wtedy. Pamiętaj panie, nie ma co pawianować.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
daj jej spokój! chyba że lubisz karły .lepiej ciut przesuszyć niż przelać.poza tym nadmierne doglądanie i ciągłe ulepszanie czegoś jest złym nawykiem,one potrzebują spokoju.
 

Sick

Member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
17
Buchów
0
Panowie, a może lampy mam za słabe 3x23W świetlówka 2 zimne jedna ciepła, mam wrażenie że to jakieś marne wszystko mi rośnie, czytam że po 2 tygodniach roślina ma mieć 30cm a moja ma 5cm..
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
masz kalkulator lumenów na forum to przelicz ile i na jaką powierzchnię ich potrzebujesz -.- poza tym nie jest powiedziane że ma mieć 30 cm po 2 tyg.kwestia odmiany i genotypu,ręki growera i warunków uprawy.pozdro
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół