nasiona marihuany

Cannafest 2017 (10-11/11/2017)

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Siema!

Soundtrack

W tym roku zaliczyliśmy Cannafest w Pradze. Impreza odbywała się w dn. 10-11/11/2017. Przywieźliśmy trochę fotek z samych targów oraz tego pięknego miasta.
Najpierw parę słów od siebie. To była pierwsza wizyta na tego rodzaju wydarzeniu. Zrobiło na nas duże wrażenie. Wiem, że zdania są podzielone - zazwyczaj dla tych, którzy odwiedzili np. Spannabis, Cannafest to lipa. Jednak zaznaczam - to mój punkt widzenia i w dodatku pierwszy raz, nie mam zamiaru dyskutować, które targi lepsze bo nie w tym rzecz :) Zobaczyliśmy dużo ciekawych rozwiązań. Oglądając tak wiele produktów można podłapać różne inspiracje lub po prostu poobcować z ciekawymi artykułami. W drodze na halę zastanawiałem się czy będzie mi się podobać... podobało bardzo! Jeśli ktoś się waha to polecam, tym bardziej, że Praga to dobre miejsce na spacery. Ponadto jeśli jakkkolwiek jesteś „w temacie” to część rzeczy zainteresuje Cię pod względem praktycznym (co możesz wykorzystać w swoim grow? Jakie produkty są dostępne? Jak działają?), a druga część będzie stanowić ciekawostkę - po prostu, fajnie zobaczyć coś nowego, może niekoniecznie mieć ale niecodzienne się to widzi). Skutkuje to tym, że biegasz po tych stoiskach jak dziecko w markecie na dziale ze słodyczami :) Dobrą opcją jest zakup pestek w atrakcyjnych cenach z czego skorzystaliśmy. Ponadto była możliwość wzięcia udziału w różnych konkursach, kołach fortuny i innych konkurencjach. Do wygrania gadżety i pestki. Niektórzy z wystawców zadbali o to, żeby "pokazać się" jak należy. Canna miała ogromne dynie. W jednej z nich wykonywana była rzeźba. Pax miał przyjemne stoisko, 20% off na Pax 2 i 3 podczas targów a także losowanie darmowych waporyzatorów PAX3. Spełnione też zostało małe marzenie - poznać ekipę Serious Seeds i pokazać im nasze Seriousy :)


Pragę już kiedyś widziałem ale teraz jakbym odkrył ją jeszcze raz – piękne miasto, super puby. Jeśli chcesz czegoś więcej od piwa niż tylko tradycyjnych lagerów (które i tak są dobre i świeże, doskonale wchodzą do śniadania, obiadu i kolacji), polecam BeerGeek. Oszałamiający wybór piw.
Wystarczy przynudzania – jeśli ktoś nie był to trzeba zobaczyć i tyle :) Zdjęcia poniżej - na początku parę fot z targów, potem miasto.


PS. fajnie prezentował się panel Spectrolight, na który ciągle lała się z góry woda i był częściowo zanurzony w wodzie (oczywiście świecąc przy tym) – jest na jednej z fotek.
Pozdro!











































































 

TetraHydroCanna

TechnoViking
Weteran
Rejestracja
Sty 31, 2015
Postów
541
Buchów
2
Dobrze jest zobaczyć to wszystko z bliska, przeżyć to, co tam się dzieję, gdzie na Marihuanę patrzą z innej perspektywy.

Aha, co do nutki, którą tu wstawiłeś, może kojarzysz :)

 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Stoisko spectro fajnie wyglądało :) Co do pierwszej fotki- dostałem od blond pani azos i myco, sam azos kosztuje 100 :) jak narazie nie użyte.
 
K

K2

Guest
Stoisko spectro fajnie wyglądało :) Co do pierwszej fotki- dostałem od blond pani azos i myco, sam azos kosztuje 100 :) jak narazie nie użyte.

Siema !!!

a zrób fotorelke na tych produktach od extreme gardening Cocaa :) fajnie by zobaczyć jak to rosnie na tylko jednym strain'ie grzybów wspieranym przez azos'kę.
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
bylem rok temu i jedyne co mnie boli to ze to jest w listopadzie - kurde dlaczego nie lato - namiot do chilloutu byl zabity w ch*j, na dworze zimno
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Siema !!!

a zrób fotorelke na tych produktach od extreme gardening Cocaa :) fajnie by zobaczyć jak to rosnie na tylko jednym strain'ie grzybów wspieranym przez azos'kę.

Najlepiej było by zrobić na ich zestawie z tea, ale nie będę raczej zamawiał :) azosa użyłem tylko raz bo akurat kończyłem veg. Najprędzej sprawdzę na jakiś klonach, po swietach. Dobrze się rozpuszcza hehe

 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół