nasiona marihuany

Gorilla Glue od FastBuds

Wyszukiwarka Forumowa:

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1


Siema. Odmiana AF od FastBuds.

Przygotowałem do testu 0,5g GG skręcone jako joint.

Jak oceniam GG??
Smak podchodzi mi pod ziemisty, wyczuwam lekką nutę orzechów nawet. 7/10
Zapach to stary ser! Normalnie ***ie serem po otwarciu słoja. Bardzo intensywny zapach. 9/10
Moc! Silny strzał na oczy po chwili spalenia. Z opóźnieniem wchodzi ciężkość nóg. Ogólnie silna odmiana, bardziej do zamulania na kanapie niż aktywności fizycznej. 9/10
Działanie koło godziny silnie siada na oczy, potem głód się odzywa i trzeba coś oszamać! 7/10

Bardzo fajna odmiana dla ludzi lubiących moc umysłową i cielesną, że tak powiem :D
Ja lubię sprzątać po spaleniu, ale z tą odmianą muszę uważać, bo czasami kończy się to tylko chęciami... ;)

W skali ogólnej oceniam tą odmianę na 9/10
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Wczoraj palilem gorille z cooffyshopa greenhousa. I przyznam szczerze ze zapach mnie nie zaskoczyl, moc? Nie zaskoczyla mnie, chociaz mam juz tolerancje wysoka bo smole od miesiaca dzien w dzien o_O ale dzisiaj np lepiej mnie porobil popaye kush...
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Widzisz, ja czasami mam takie dni, ze ww robi mnie lepiej niz niejeden haze. To wszystko zależy od dnia i sortu jaki trafisz.
Pozdro!
 

Psylocyce

Active member
Rejestracja
Lut 2, 2023
Postów
29
Buchów
13
Swego czasu miałem femki, za pierwszym razem totalnie mnie złożył po małej ilości z vapo... Mój walił konkretnie, ale nie dziwnie - po prostu zielem. Dobre palenie, ale trzeba uważać, jeśli coś mamy zaplanowane, a palimy od czasu do czasu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół