nasiona marihuany

Jakie treningi polecacie? 0,36m2 - lampa led phytled gx200

Wyszukiwarka Forumowa:

harti

Member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
13
Buchów
0
Witam wszystkich, mam rozkmine na temat treningów, będzie to moja druga uprawa tym razem regularne. Moja pierwsza to 6 automatów w tym samym namiocie, ta sama lampa - 150g ze wszystkich, także zadowolony jestem. Tym razem sa to regularne

2x Moby Dick
2x Liberty Haze

Chciałbym ściągnąć minimum 200g ze wsZystkich tylko nie wiem jakimi treningami potraktować dziewczyny tak aby zmaksymalizowac plon...co polecacie? Wega chciałbym i dam tak 30-40 dni (mam nadzieję, ze sie pomieszcza w 0,36m2)

Lst znam z pierwszej uprawy ladnie poszlo najlepsza mi dala 44g :) ogólnie nie boje się treningów ale nie mam koncepcji jakich użyć i kiedy, tak aby zmiescily sie w 30-40 dni weg(czy za dlugo?), nie rozsadzily mi boxa a dały minimum 50g z jednej.

Moje różne wersje...

1. Tylko LST + supercropping
2. Fim lub Topping + LST + supercropping
3. Mainlaining + supercropping

Supercropping zarowno na weg i flo... sprawdzone przy pierwszej uprawie :)

Co myślicie? Z ciekawości moj zestaw odzywek i ziemia:

Canna tera profesional

Na weg jakas odzywka, ktora dostałem w gratisie...bede lal od 2-3 tyg.

Flo:

Podatawowy flo - canna terra flores
Boostery stosowane w odpowiednich momentach i na zmiane - hesi boost, AN big bud, pk 13-14, green sensation

Do tego hesi root complex, enzymy, super vit od hesi

+ tytanit (po przesadzeniu w docelowe donice, po treningach wysoko stres no i na flo ze dwa razy)

Myślę, że mam to bardzo dobrze rozpisane i dziewczyny mi podziękuja:):):)

To tak z ciekawości...

Jak z tymi treningami?:/
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Z trzech planow treningowych druga opcja wydaje sie najlepsza. Ja bym proponowal zrobic topping i zostawic 4 odrosty. Wiecej ciezko bedzie zmiescic, a przy planowanej dlugosci wega ladnie podrosna przed przelaczeniem. Samo lst moim zdaniem rozsadzi ci boxa przy tych strainach, bedziesz walczyl o miejsce i zbierzesz duzo popcornu. Ok, planujesz supercropping, ale odmiany, ktore wybrales potrafia wystrzelic w kosmos. Main Lining odpada przy takiej dlugosci wega, tzn dasz rade w tym czasie zrobic cztery glowne szczyty, ale zeby ten trening mial sens dobrze by bylo zrobic trzy ciecia (czyli 8 szczytow), ale to sie wiaze z 60+ dni wega.
 

harti

Member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
13
Buchów
0
Dzięki bardzo za odp jakby ktos miał jeszcze jakieś sugestie to czekam :d
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
ja bym proponował sam topping jak pisał honza ewentualnie rozważ nad fimem.strainy typu haze będziesz miał ogromne i zastanowił bym się czy jest sens ciągnąć przy nich wega 40 dni? jak wysokiego masz boxa?nie boisz się że go rozsadzi :) ?
 

harti

Member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
13
Buchów
0
150cm :p moze wsadze roślinę w rogu doniczki (11L) walne topping (od ktorego piętra) jak odbije po stresie to bede robił lst, wypełnie powierzchnię boxa w 80% i przełącze 12/12. Właśnie chciałbym nie miec problemu z roznymi wysokosciami roslin itd....

---------- Post Zaktualizowany 15:16 ---------- Data pierwszego postu 15:14 ----------

Inaczej....nie chce zejsc poniżej 50g z jednego pomidora, a jak to osiągnę, jaką drogą to nie ma znaczenia....
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
z doświadczenia wiem że te rogi doniczki nic nie dadzą,no może z początku później jak planty podrosną wypełnią boxa tak czy siak.topping rób jak będzie miała 5-6-7 pięter liści właściwych.ja robię różnie w zależności od wigoru i wysokości planta.czasami robię go dwa razy zamiast LST.tzn. czekam po toppingu aż boczne odrosty dogonią te główne i te boczne też ciacham.może zrób 2x topping?sativki z tego co zauważyłem nie przejmowały się nadzwyczajnie HST i fajnie reagowały na topping oraz w miarę szybko dochodziły do siebie.swoją drogą 150 cm troszkę mało jak na hazy i długi weg.od siebie proponuje 2x topping.ale poczekajmy jeszcze na opinie jakichś starych wyjadaczy z forum :) pozdro
 

harti

Member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
13
Buchów
0
Z tym wsadzeniem w rogi chodzilo mi o to, ze lepiej jest prowadzic LST- takie mam wnioski po pierwszej uprawie(łatwiej i ładniej by to wyglądało), ale moge sie mylić poczekam jeszcze na opinie innych, narazie mają 9 dni i są w 500ml kubkach. Mam nadzieję, ze nie bedzie problemu z wysokościa... zobacze za tydZień jak będzie wygladala sprawa, obnize trochę lampę w razie czego zeby sie nie wyciągaly....
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
na twoim miejscu dałbym je do docelowych donic już i nie trzymał ich w kubkach.z treningiem j.w pozdro
 

harti

Member
Rejestracja
Maj 27, 2008
Postów
13
Buchów
0
Dzisiaj idą do docelowych donic, wychodzi pierwsze albo drugie piętro właściwe ( 4 piętro licząc z liścieniami) - 9 dzień weg

W poprzedniej uprawie nie miałem dobrej masy korzeniowej ( a i tak w miare ładny wynik ;p ) dlatego zrobiłem najpierw w 500ml, żeby ładnie się ukształtowały korzenie + parę ładnych liści = po przesadzeniu mniejszy stres szybsze odbicie ze względu na ilość liści i odbieranego światła no i lepsza masa korzeniowa.

a zamiast Toppingu może FIM dla lepszego zbioru ?

no bo jeśli po FIMie wychodzą 4 to dlaczego nie zrobić FIMu ?
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
możesz próbować FIM z tym że musisz być ostrożny,w innym bądź razie zrobisz jej topping jak coś pójdzie nie tak z cięciem.ja proponuje 2x topping jak mówiłem wcześniej z racji na długi weg.ewentualnie zrób ostre LST i toppuj wszystkie największe szczyty.będzie coś a la siatka (dywanik)pozdro.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół