nasiona marihuany

Pomoc w doborze nasion i budżetowego osprzętu dla początkującego

Wyszukiwarka Forumowa:

WeeakyWeed

Member
Rejestracja
Lis 20, 2017
Postów
6
Buchów
0
Potrzebuje porady dotyczącek wyboru osprzętu jak najtaniej ale żeby przy okazji nie tracić na jakości roślinek
Oraz jakie nasiona wybrać preferuje sativke tak najlepiej żeby nie przekraczała 180cm :harvest:
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
Wszystkie informacje znajdziesz na forum . poczytaj troche najpierw i nie zadawaj takich glupich pytan
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
budzetowo to karton z biedronki jakis od obslugi, dodatkowo jak juz bedziesz to kup rolke folii alu, po brytfanne musisz sie chyba udac do wiekszego marketu ale tez sie przyda, jak juz bedziesz w auchan czy innym tesco to od razu kup zarowki tornado - pozostaje odwiedzic budowlany obi czy inny leruła i kupic kabel, oprawki i wtyczki - jak bedziesz wracal to zajrzyj do komputerowego i kup wentylatory komputerowe ze 2, no i jak nie masz w domu starej ladowarki do tel. to tez trzeba bedziec cos kupic do napedzania w/w wentylatorkow.

W kartonie robisz dziury na wentylatory, wykladasz wnetrze folia alu z biedry, w brytfannie montujesz zarowki i masz boxa na budzecie... :smokee:

po miesiacu napotkasz problem z zapachem plantow... ale to juz odrebny temat.

przykladowe realizacje na budzecie

https://www.forum.haszysz.com/showt...o-Karton-Box-i-3x-Auto-Mix-Reg-na-nasiona-Fem

https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?7930-Box-z-kartonu-z-Lidla
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Potrzebuje porady dotyczącek wyboru osprzętu jak najtaniej ale żeby przy okazji nie tracić na jakości roślinek
Oraz jakie nasiona wybrać preferuje sativke tak najlepiej żeby nie przekraczała 180cm :harvest:

Ile masz kasy i miejsca ?
 

WeeakyWeed

Member
Rejestracja
Lis 20, 2017
Postów
6
Buchów
0
Wolałbym na początek wydać jak najmniej a co do wolnego miejsca to max 100x100x200 planowałem jeszcze zrobić w regale 75x40x120
 

WeeakyWeed

Member
Rejestracja
Lis 20, 2017
Postów
6
Buchów
0
Mam jeszcze pytanie bo planuje kupić ten zestaw do nawożenia BIOBIZZ TRY PACK INDOOR - ZESTAW ORGANICZNYCH POŻYWEK, 3X250ML czy będzie to dobry zestaw ? Na ile roślin mi wystarczy ?
 
U

Usunięty 71376

Guest
Używałem biobizza na auto. I pod lampą też zamierzam. Musisz sobie ściągnąć tabelkę dozowania od producenta. To sobie policzysz i będziesz wiedział
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół