nasiona marihuany

Najszybsze AF

Wyszukiwarka Forumowa:

błękitnazieleń

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2017
Postów
169
Buchów
0
Dobry, pytanko do was, jaka odmiana AF najszybsza. Czytałem w gazecie już nie pamiętam jakiej o odmianie 7 tygodni. Ktoś podpowie, potrzebuję bardzo szybką odmianę AF.
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Lowrydery, Dwarfy? Szybkie odmiany sa slabe jakosciowo i zazwyczaj nie daja zbyt duzego plonu.
 
X

<X>

Guest
60 Day Wonder from DNA Genetics, ja z nich sciagalem 55g po 65 dniach (pod HPS-em zeby nie bylo :p) :)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,138
Buchów
7,884
Odznaki
5
60 Day Wonder from DNA Genetics, ja z nich sciagalem 55g po 65 dniach (pod HPS-em zeby nie bylo :p) :)

Z 60 Day Lemon od nich znajomy podobnie (kilka g więcej kosztem kilku dni więcej) i w podobnym czasie, pod ledem.
 

maniek80

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2017
Postów
91
Buchów
0
Quick One - royal queen seeds
GREEN-O-MATIC - GREEN HOUSE SEEDS
 
X

<X>

Guest
fiu fiu...pod ledem wykrecic tyle...szacun :D fajny panel musi miec znajomy :smokee:
 

AmitoWisi

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2015
Postów
109
Buchów
0
Pink Kush, Caramel - obczaj sobie fotorelkę konopnegoMistrza, tam masz na tacy wszystko podane - ścięte przed 70 dniem i wyglądają zacnie..
a od siebie powiem, że, w zależności od warunków, ciąłem auto nie raz po 60 dniach (niedojrzałe) i zawsze spoko klepało - tak, tak - ciśnienie, ale cóż - życie... :)

pzdr
 

Bor

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2013
Postów
76
Buchów
0
Auto Amnesia od Dinafem. 500 g/m wyszło, ścinka w 65 dniu. W ruchu był permanentnie bimbrownik 25l.
 

cocaa

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2011
Postów
187
Buchów
0
Speed+, sweet skunk od Sweetseeds- jeżeli chodzi o czas kwitnienia... I nawet było jak producent opisał :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół