nasiona marihuany

Prośba o pomoc: 49 dzień, automaty - deficyt?

Wyszukiwarka Forumowa:

Bubuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2017
Postów
49
Buchów
0
Box 65x65, Automaty
49 dzień od wyjścia z gleby
Ziemia Canna Terra Profesional Plus
HPS150, światło 18/6
Wilgotność 40 - 60%
Wentylator wlotowy na dole, wylotowy góra + 2 mieszające
CO2 (maty + butelka cukier i drożdze)
Doniczki 11L,
Podlewane co 2-3 dni, około 1L na pannę.
Podlewane naprzemiennie (woda / woda+nawóz)
PH 6,8 - 7
Ostatnio dostały 1/2 dawki PK13/14(po raz pierwszy)
Wczoraj wodę.


Wg mnie deficyt Potasu lub zelaza??? Cynk i siarkę raczej wykluczam bo deficyty objawiają się na starszych liściach....


Podpowie ktoś doświadczony? :)




 

Bubuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2017
Postów
49
Buchów
0
Ludzie ratujcie, bo mi panny padają!!!

Teraz jak się przyjrzałem to wygląda mi na deficyt żelaza??? cynku???

W między czasie zrobiłem oprysk z nawozu z mikroelementami: Bor, Miedź, Żelazo, Mangan, Molibden, Cynk (Florovit NPK 6-6-8)
Ostatnio podlane wodą, dziś planuję podlać z PK13/14
Proszę o jakąś sugestię.
HELP!

Kolejne Foty:








 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
przenawożenie to raz,ciut zbyt wysokie ph to dwa a trzy ziemia canna professional PLUS ma już w sobie w chvj nawozów.wątpie by był to niedobór.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
przenawożenie to raz,ciut zbyt wysokie ph to dwa a trzy ziemia canna professional PLUS ma już w sobie w chvj nawozów.wątpie by był to niedobór.

to co było w zimie to już dawno nie ma przez cały weg przecież musiały coś jeść, chyba że też lałeś nawozy ?
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
no pisze że lał nawozy.poza tym mylisz się, planty aż tyle z ziemi i tak szybko nie wyciągają jakby się wydawało.poza tym to CANNA PRO PLUS a w niej papu jest fest...zerknij w fotorelacje Napalma jak mnie pamięć nie myli nawozy stosował bardzo późno i jakoś też nie wyżarły wszystkiego a i niedoborów też nie miały.pozdro
 

Bor

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2013
Postów
76
Buchów
0
Hmmm, mnie dziwi nawadnianie co 2/3 dni. Sam używam Terra+ i leję każdego dnia i to przy większej wilgotności. Panny zapie****ają jak ta lala. Nie chcę się, przemądrzać, ale jak jest porządna ziemia, nawozy lejesz jak książka piszę, to może warto częśćiej siknąć po prostu? Szczególnie, że jedziesz jeszcze z co2 (bardzo dobrze) to i przemiana materii większa. Jaka temperatura?
 

Bubuch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 10, 2017
Postów
49
Buchów
0
Dzieki za sugestie.
Nie sadze ze to przenawozenie, bo nawozy podalem okolo 40 dnia, dostaly w odstepie 10 dni 2x PK 13/14 (raz 1/2 a pozniej 2/3 dawki), wspomniany oprysk, a wczesniej troche biohumusa; tyle. Popalone koncowki sa tylko u jednej panny ktora sie bardziej wyciagnela i byla blisko lampy...
odnosnie PH to czemu ma byc za wysokie? 6,8 - 7 to zle?(przelewowe 6,5)
Jak chodzi o podlewanie to faktycznie moznaby czesciej. Codziennie to raczej przesada, nie chcialem przelac, ale jak nie podlewam 3 dni to maja bardzo sucho, ale byla zbyt duza wilgoc i balem sie lac tyle wody. Temperatura 26 w dzien i 18 w nocy.
To moja druga uprawa i wole zadac pare pytan niz samemu cos koncertowo spier....
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Pojarane nawozami...
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
a jednak popalone ;).

"Nie sadze ze to przenawozenie, bo nawozy podalem okolo 40 dnia, dostaly w odstepie 10 dni 2x PK 13/14 (raz 1/2 a pozniej 2/3 dawki)"



taką dawką przenawozić ? no chyba nie
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Nie widzisz jakiej ziemi użył? NPK – 12-14-24 - ja bym się bał w takie stężenie konopie sadzić, chyba że jakieś wielkie sativy, na pewno nie krzaczki po kolana.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Nie widzisz jakiej ziemi użył? NPK – 12-14-24 - ja bym się bał w takie stężenie konopie sadzić, chyba że jakieś wielkie sativy, na pewno nie krzaczki po kolana.

widzę, masa ludzi takiej używa i dobrze jest
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
To zależy od odmiany .Miewałem planty których nie da się przekarmić a i takie które paliły się od połowy zalecanej dawki.Poza tym ziemi takiej jak CANNA PROFESSIONAL PLUS nie trzeba w ogóle nawozić z początku.Ja sadziłem w LIGHT MIXIE a nawóz poleciał tylko raz w 3/4 wega.Pomimo tego planty były miodzio.Tą ziemie PLUS nawoziłem od 2 tyg flo i nie zauważyłem by już na wegu brakowało im papu.W takim razie co to jest jak nie przenawożenie?Zakładam iż znasz się lepiej ode mnie,to i czekam na rzetelną odpowiedź.Ja zdania nie zmienię ,od początku mówiłem że popalone.Pozdro
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ta, ziemia nakoksowana nawozem plus podlane nawozem i niedobory wystapily. Ja drugi grow lece na tej samej ziemi, nawozow nie uzylem ani razu i niedoborow nie mam - mozesz mi to wytlumaczyc?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół