nasiona marihuany

[AF][CFL125W][0.16m2] Pierwszy krzaczek, AK47+Auto Blue Cheese

Wyszukiwarka Forumowa:

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
lej smialo bio blooma i top maxa, z pk poczekaj jeszcze :p
 

Jakobo111

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2017
Postów
32
Buchów
0
Dzięki za dobre słówko! Też bym dał buszka, ale jeszcze nie mogę :) Sam się nie spodziewałem, że to będzie aż tak szło, busz mam konkretny w boxie :D Jest zdecydowanie za ciasno jak na 2 roślinki. 2 razy je naginałem i trzymałem nagięte 24h, mogę je dalej naginać jak zaczęły już kwitnąć czy już nie ma sensu?
 

Jakobo111

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2017
Postów
32
Buchów
0
Nie no wysokość to luźno, one nie są bardzo wysokie, a box ma 140cm. Jest im po prostu ciasno, liście wpychają się w ściany, a roślinki same w siebie :p
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
a to naginaj ile wzlezie na boczki :D
 

Jakobo111

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2017
Postów
32
Buchów
0
UP

29 dzień życia panienek/8 dzień flo

Za wiele to się nie dzieje, rosną, piją, jedzą, coraz więcej białych włosków się pojawia. Wyglądają całkiem atrakcyjnie :D









W Blue Cheesie jeden liść uschnął, a ten odrost ze zdjęcia powoli usycha. On tak sam z siebie czy coś mu się stało? :/ To tylko te liście ze zdjęcia tak mają to się nie przejmuje.

 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
wszystko elegancko, suche/zolte liscie mozesz usunac, nie ma cos sie przejmowac. Taka natura
 

Jakobo111

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2017
Postów
32
Buchów
0
Nie zrobiłem zdjęcia, ale część łodyg jest fioletowa/bordowa, lecz tylko od górnej strony? Tak jakby idealnie górne pół łodygi miało inny kolor, tylko górne odrosty blue cheesa tak mają. Też normalka czy coś nie tak?
 

Jakobo111

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2017
Postów
32
Buchów
0
Siema,

Nie wiem czy nie zaczyna coś powoli dolegać Blue Cheesowi, czy może jestem nadmiernie przejęty? :D Ma jasne plamy na paru liściach i część obumiera(?). W obu kwiatkach część górnych łodyg jest w połowie bordowa. Też nie mam pojęcia co to.





 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
12
Mówią że to braki azotu i fosforu choć nie do końca.
 

Jakobo111

Active member
Rejestracja
Paź 5, 2017
Postów
32
Buchów
0
Wg tabel nic tu za bardzo nie odpowiada w 100% i ciężko mi cokolwiek dobrać. Dostają pełną dawke bio-bloom i top max, czyli odpowiednio 3 i 1,5ml na 1,5l wody. Są w 10 dniu flo.
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
12
Ludzie narzekają na te nawozy.
***ij i zapomnij bo te z dołu przeważnie tak wyglądają
 
T

tabius

Guest
O du*e rozbić ja lalem i po 10ml/l i dalej waliło niezbite kwiatki. Dopiero bio-bloombastic uratował trochę sprawę pod koniec zobaczę jak te które teraz dłużej były nim lane. Następny grow polecę na atami
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół