nasiona marihuany

Zarowki hps i mh 400W

Wyszukiwarka Forumowa:

WódzWąskieOko

Well-known member
Rejestracja
Lis 15, 2014
Postów
622
Buchów
1
Siemanko wszystkim. Bardzo dlugo mnie tu nie bylo,ale czas najwyzszy na podjecie malych krokow,aby wrocic do tego fascynujacego hobby. Mam male pytanie w sprawie zarowek 400W,czy istnieje jakas strona badz cokolwiek,gdzie moglbym porownac zarowki roznych firm. Chcialbym rowniez,aby udzielil mi ktos rady,ktore HPS i MH sa najwydajniejsze na rynku :) a od nowego roku startuje z nowym projektem. Juz nie jakies tam 150w hps i 125w cfl . sprzet do makrofotografii rowniez bedzie zaktualizowany do canon 800d i starego dobrwgo industara 61L. Pozdrawiam Wodzwaskieoko
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Na chwilę obecną najlepsze są nowe GIBy. Zarówno MH jak i sody. Chociaż nie są lepsze(porównywalne) od Philips Son-t pia green power, ale ciężko je dostać niestety.
Z GIBów na wzrost Advanced Growth + Pure Bloom(92 000lm - najwięcej na rynku) i jazda. Chyba że szukasz jakiegoś duala - to nowy Flower Spectrum Extreme też 92 000lm - zwiększona ilość niebieskiej i czerwonej barwy w widmie. Pure Bloom ma maksymalnie podkręconą czerwień + zredukowany niebieski więc na wzrost średnio się nadają ale mam paru koleżków co lecą na nich cały cykl i zadowoleni.

Jak masz więcej pytań jeśli chodzi o te lampy to zapraszam na pw, chętnie pomogę.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół