nasiona marihuany

Odważnik do LST w DWC

Wyszukiwarka Forumowa:

dorodnypomidor1234

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2017
Postów
209
Buchów
0
Witajcie

Bawię się w hydro i powoli pomidor zaczął rozk***iać boxa swą dorodnością.
W związku z tym chciałem się pobawić w LST, z tego co widziałem ludziki wiercili do doniczki i na drucie jechali. Ja mam wiaderko budowlane do DWC i nie chcę wiercić bo buba więc skonsturowałem taki oto eko, naturalny, biodegradowalny, prosty w konstrukcji patent, a mianowicie do kawałka sznurka przykleiłem pistoletem na gorący klej kamień, dokładnie jakiś zielony, sznurek też zielony, klej glutowaty. Patent działa i roślina fajnie przyjęła uginając się z prawem grawitacji.

Gdyby ktoś chciał stworzyć fabrykę to części są takie: dużo kamieni, sznurki, jakieś kleje. Bardzo prosty i efektywny patent, wraz z domowym hydro wiadrem DWC.

Zdjęcia stwora i punktu mocowania - wybrałem miejsce na skosie gałęzi żeby ładnie krzyżowało.





Wiem że to nie McGyver tier level ale jak szukałem to nic nie było o prostym LST sznurkowym do hydro :D

Pozdro 500 :D

PS. Ten kamień na zdjęciu wygląda jak ziemniak, jak ktoś jest bardzo bogaty i ma dużo ziemniaków to może użyć, ale to jak w dowcipach o łotewskich chłopach
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
hmm, wygląda jak osadowy + żyła kwarcu o ile dbrze widzę. obstawiam jakieś związki Ca, rzeczny/otoczak, przywędrował z lodowcem,

może działać, ale jak krzak dostanie masy i pałera może go utrzymać
 
M

Master4

Guest
myślałem o tym typie treningu, ja proponuje zaczynać od małych odważników i wraz z mocą roślin zwiększać obciążenie do maksimum
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół