nasiona marihuany

Nepal x HinduKush

Wyszukiwarka Forumowa:

Rasputin

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2015
Postów
82
Buchów
0
Witam czy ma ktos moze do oddania nasionka Nepal x Hindukush?? nie moge ich nigdzie dostac,kupilem w dunskim sklepie ale na 30 pestek 4 tylko byly sprawne zeszta puste w srodku. Tak wiec kasa wy***ana pestek nie ma,na gnomie tez pucha. Moze ktos tutaj mnie poratuje?
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Hej,

mogę się podzielić swoim zachomikowanym zapasem. Nasiona mają trzy lata, ale powinny dać radę. Z 10 - 15 sztuk Ci odstąpię jak chcesz.

Szkoda, że nie ma odmiany w obiegu, ale z drugiej strony przylgnęła trochę do tego miejsca, więc pewnie i tutaj należy szukać. I znajdować.
 
F

fan

Guest
Dokladnie jak Ponury pisze..szukajcie a znajdziecie;)Tez nachomikowalem dla szukajacych rolnikow..
 

Rasputin

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2015
Postów
82
Buchów
0
A wiec tak, mialem pozapylane rożne roznosci od Nepala po TNRa i takie tam.Poszlo super ,byly zapylone i pestki widoczne golym okiem. Niestety jakis z***any osobnik mi to zprywatyzowal i zostalem z niczym,chodzi o n x hk reszte mam w zapasie . Dziekuje za pomoc i napewno te geny u mnie nie zagina.Na jesien pewnie cos ruszy cos dla potrzebujacych
Z mojej strony nie polecam www.cannaseeds.dk szajs jakich malo w pl sie nie spotkalem az z takim czym
 

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Nepal x Hindu Kush - kushaca nazwa, jakby z rejonów orientu. Też bym przyjąl parę pestek, nawet jedną na przyszłorocznego OUTa jakby coś. :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół