nasiona marihuany

[CFL 200W] [0,25m2] Pierwszy InDoor

Wyszukiwarka Forumowa:

ile suszu da mi roślina ma :D?

  • >10

    Głosów: 0 0.0%
  • >20

    Głosów: 0 0.0%
  • >30

    Głosów: 0 0.0%
  • >40

    Głosów: 2 33.3%
  • >50

    Głosów: 1 16.7%
  • 50>

    Głosów: 3 50.0%

  • Łącznie głosujących
    6

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
haj:freak2:

Po udanym tegorocznym oucie postanowiłem płynąć z falą i zrobić pierwszego "indora" :joker:.
Mój pierwszy box nie jest zbyt duży, ale kto wie... Może małymi kroczkami będę zmierzał do coraz większych.

Mój domek dla pomidorków składa się z :

Box 50x50x120
Świetlówka Phytolite CFL 200W
Wentylator kanałowy 100m3/h
Filtr węglowy 150-165m3/h
wentylator mieszający
+ wlot pasywny.

W moim boxie docelowo miały znajdować sie dwie roslinki, ale będą znajdować sie 3 przez problemy z kiełkowaniem...

Na chwile obecną mieszkają tam:
1x Blue Power fem. od Vision Seeds
1x Zong fem. od GGS
1x NoName fem. od Warr Seeds.

Niestety BluePower jest w 8 dniu veg. a reszta w 1 :( Mam nadzieje ze blizej kwitniecia nie bedzie z tym wiekszych problemów przy przełączeniu z 18/6 na 12/12. Roślinki maja 11l donice, ziemie Canna Mix a do jedzenia TryPack od BioBizz'a.

a więc startuje.

1 dzień veg BluePower
1fl.jpg



3 dzień veg.
3fl.jpg




6 dzień veg.
6fl.jpg




8 dzień veg.
8fl.jpg



Zdjęć dwóch pozostałych na razie nie wrzucam, gdyż dziś jest ich 1 dzien veg.
Fotorelacje będę aktualizował co 2-3 dni, chyba że najdą mnie pewne problemy.
Jest to 1 InDoor więć na pewno dużo rzeczy będę robił zle, ale mam nadzieje ze z Waszą pomocą na koniec będzie na prawde dobrze :)

ps. co do wilgoci i temperatury na razie brak danych gdyż zakupiony "komputerek" okazał sie wadliwy, ale nowy jest już w drodze ;)


pozdro :jocolor::jocolor::jocolor:
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Uwielbiam relki CFL<peace>

doobrego wynika życzę:spalony:
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Panie i Panowie, szanowna lożo szyderców. Dobrze nie ruszyłem z moim pierwszym indoor'em, a już mam problemy. Roślinka Zong od GGS wyszła z ziemi, delikatnie rozlozyla swoje pierwsze, zaokrąglone listki i dupa. Ani do góry, ani się nie chce wywalić na plecy. Stoi jak falochron w morzu. Docelowych listków pomidora nie widać =x i teraz do sedna. Skoro 1 roślinka jest już w 10 dniu veg jest sens kiełkowac coś innego? Jak to będzie przy przełączniu na 12/12? Czy mógłbym wyciągać po 12h pierwsza roślinke z Boxa a na resztę świecić dodatkowe 6h?

I druga sprawa. Mimo przejrzenia wielu tematów nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Ile nad roślinami powinna wisieć moja świetlówka?

Jutro wrzucę zdjęcie tego żona. Pozdro.
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Cześć, też będę zaglądał. Też mam 0,25m2 ;-)
Wg mnie twoje budują korzenie bo od razu dałeś je do 11l a ja swoje najpierw do 1,5l a potem do 11l, więc póki co czekaj cierpliwie.
Też kwestia jaką masz wodę, bo ja z kranu 8,0ph i bez ph metra u mnie ani rusz.
 
Ostatnia edycja:

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
o to zdj tego Zonga, od samego początku miał problemy z kiełkowaniem, pozniej z wyjsciem z ziemi a teraz ma chyba problem sam ze sobą. Chyba spisany na straty..
IMG_20171119_104933.jpg



Tak jak pytałem wcześniej, moge cos wykielkowac teraz, a gdy moja BluePower bedzie potrzebowala 12/12 to ja wyciagac z boxa a reszte doswietlac ?

Jak już tu jestem i wstawiam zdjęcia to wstawie BluePower w 10 dniu Vega.
IMG_20171119_104940.jpg


Myslałem zeby zamiast tego zonga wstawic Nordic Jack'a. Spodobały mi sie jej pestki, jak z rózowego winogrona :D
IMG_20171119_105524.jpg



w Boxie mam też jakiegos Chińczyka :D Kobieta wpadajać w szał kupowania nasion niebieskich bambusów, kwadratowych arbuzów itd z Aliiexpress zrobiła mi prezent i zamówiła mi jakies pestki :D nie traktuje tej rosliny powaznie, bede sobie na niej cwiczył dopóki na jej miejsce nie wstawie czegos innego. ;)
IMG_20171119_104959.jpg



Wiem, że pewnie duża moja zasługa w tym, że ten Zong tak wygląda, ale to moj 1 in i sie bede uczył na swoich błędach :)
powiedzcie tylko jeszcze jak wysoko swietlowka od szczytu roslin?

p.s. Jack_Kirito masz chyba Boxa tak jak ja 0,25m2 a nie m3 :)
pozdro ;)
 

Jacula

Well-known member
Rejestracja
Lip 16, 2017
Postów
326
Buchów
25
Ciekaw jestem co Ci wyjdzie z chińskiego shitu. Prowadź relkę do końca
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Świetlówka jak najbliżej..

Ja miałem 5cm lub 3cm i mieszak ustawiony na szczyty roślin ładnie rosną bo jak za wysoko to żyrafy porówna he

Pozdrawiam

Edit:
Ja będę odpalal 0.2m2 jeden krzaczek donica 11l okrągła żeby było miejsce na nawilżacz i lampa 250w cfl co daje mi więcej lumenów niż potrzebuje a potrzebuje 10000 tysięcy a ta lampa da więcej..
A chcem ruszyć z relke następna bo w osie od " spróbujmy " wygrałem pestki .. Ą w namiocie 1.44m2 wszystko już kwitnie także miejsca nie ma i odpalam cfl he

Ale się rospisalem he

Tymczasem
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Zonga trzymaj widać ze żyję. Jak często go podlewasz?
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
Co 2gi dzien odstana woda, lecz go nie przelewam. Dostaje tyle samo co BluePower dostawał na początku. Posiadam środek do pielęgnacji korzeni młodych sadzonek root simulator od Bcuzz. Może mu zapodac trochę jeśli problem tkwi w korzeniach?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
Świetlówka jak najbliżej..

Ja miałem 5cm lub 3cm i mieszak ustawiony na szczyty roślin ładnie rosną bo jak za wysoko to żyrafy porówna he

Pozdrawiam

Edit:
Ja będę odpalal 0.2m2 jeden krzaczek donica 11l okrągła żeby było miejsce na nawilżacz i lampa 250w cfl co daje mi więcej lumenów niż potrzebuje a potrzebuje 10000 tysięcy a ta lampa da więcej..
A chcem ruszyć z relke następna bo w osie od " spróbujmy " wygrałem pestki .. Ą w namiocie 1.44m2 wszystko już kwitnie także miejsca nie ma i odpalam cfl he

Ale się rospisalem he

Tymczasem

tak, dokladnie :D


autostrada, powodzenia w projekcie :)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
nie widzę dokładnie, ale czy aby nie została tam na liściach taka błonka co uniemożliwia pełne otwarcie? miałem tak kilka razy i musiałem delikatnie pomóc roślinie. Po zabiegu rosło już normalnie.
 

autostrada

Well-known member
Rejestracja
Lip 7, 2012
Postów
406
Buchów
654
Odznaki
1
@up.

Wiem o czym mówisz, taki problem miałem z BluePower. Tu nie ma takiej blony, nie ruszam jej, ale gdy zerkam do środka między 2 pierwsze listki nie widzę nawet małych Konopnych listków... Zostawię ja jeszcze. Albo w końcu padnie albo pójdzie do góry. Wiecznie w takiej formie nie będzie.

Dzięki wszystkim za wsparcie =)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół