nasiona marihuany

Donphan & RID66 & Młody OP 09 Outdoor

Wyszukiwarka Forumowa:

donphan

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
60
Buchów
0
Witam!
Nasiona (21) pochodzą z tegorocznej Otwartej Pestki. To nasz pierwszy outdoor więc liczymy na wyrozumiałość i rady od bardziej doświadczonych rolników.

Na razie roślinki kiełkują u ziomeczka na parapecie. Do tej pory wzeszło 9. Oto fotki 2-3 dniowych roślin (słaba jakość, bo foty robione telefonem, może uda mi się skombinować lepszy sprzęt):








Na razie nie ma czym się zbytnio chwalić. :)
Zdjęcia postaram się dodawać w miarę regularnie. Pozdro
 

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
spoko na razie ładnie idzie zdjęcia wrzucaj raz na tydzień będzie wtedy przejrzyście i będą widoczne zmiany;)

pozdr
 

MAjKELLL

Member
Rejestracja
Lut 9, 2009
Postów
12
Buchów
0
Widac, ze wszystko idzie w dobra strone. Bede tu zagladal powodzenia growerze.
 

Warriorking

Active member
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
41
Buchów
0
trzeba bylo im dac wiecej ziemi bo sie wyciagaj zeby zlapac swiatlo a tak poza tym to powodzenia
 

donphan

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
60
Buchów
0
Minął już tydzień odkąd (po wcześniejszym namoczeniu) wsadziliśmy pestki. Poza tymi 9 nic więcej nie wyrasta. Jest jeszcze szansa, że coś wykiełkuje?
 

user

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2008
Postów
112
Buchów
4
jak nie było kiełków gdy wsadzałeś do gleby to nic nie wykluczone że jeszcze się obudzą trzymaj wilgoć i kciuki. po 2 tyg możesz odpuścić
 

donphan

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
60
Buchów
0
Nie było kiełków, bo moczyły się tylko około 8 godz w słoiku, niektóre były tylko otwarte. Wydaje mi się że wsadziłem też troszkę za głęboko, więc może trzeba im więcej czasu żeby się przebić.
 

Raposkoczek

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2009
Postów
91
Buchów
0
Albo za długo je w wodzie trzymales...chociaz ja sie az tak dobrze nie znam, ale z tego co wiem to 5h to max:)
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
Albo za długo je w wodzie trzymales...chociaz ja sie az tak dobrze nie znam, ale z tego co wiem to 5h to max:)

niepisz głupot można i 12h chodzi o to żeby dobrze nasiąklo jeżeli zatonie to spokojenie mozna na wacik czy chusteczki walnąć o ile zatonie tym tez nie można sie sugerowac mozna i odrazu na chusteczki mozna odrazu po moczeniu do ziemi wszystko mozna każda metoda jest dobra jeżeli jest dobrze wykonana nie na odpie**** sie bez zastanowienia.
 
Ostatnia edycja:

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
...

Ja co jakiś czas odkopuje delikatnie ziemie coś w rodzaju prac archeologicznych :D tak żeby nic nie uszkodzić jak widze główkę kiełka jak wiem że jest za głęboko i może nie starczyć mu energi do wyjscia to : zostawiam albo bardzo płytko pod ziemią - przykrywam jakąś drobinką delikatnie
albo zostawiam na wierzchu jezeli juz pood spodem widze zielone listki
... Z mojego doswiadczenia ani to ani nadgryzanie nasionek im nie zaszkodziło na 13 nasionek wykiełkowało 13 :]...aaa i jedna pestka nie chciała zejść z roslinki wogole wiec musiałem ręcznie ją zerwać uszkodziłem przy tym liscie pierwotne ale teraz roslinka wypuscila dwa kolejne listki i ma się dobrze :]
 

Churchil

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
200
Buchów
1
niepisz głupot można i 12h chodzi o to żeby dobrze nasiąklo jeżeli zatonie (...)
Ja trzymam tak długo az pestka opadnie na dno sloiczka...


Ja co jakiś czas odkopuje delikatnie ziemie coś w rodzaju prac archeologicznych
Lepiej tak nierób bo jescze mozesz uszkodzic kielek...
Ja keidys tez tak odkopywalem to potem zagubilem pestke w doniczce i nie moglem znalezc xD
 

Mr.Ganja ''

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 27, 2009
Postów
1,186
Buchów
1
ja robie tak samo ja widze że 2 wyszły a jeden nie to można mu troszke pomóc lebsze to niż by miał wogóle niewychodzić.
 

Niemaszkolan

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 21, 2008
Postów
971
Buchów
1
...

No widzisz Churchil ja tak robie zawsze i za pierwszym razem miałem kiełkowalność 90% tym razem mam 100% ... Nie ucz ojca Dzieci robić hee:D jak to mówią ... metoda naprawde działa no ale trzeba wyczucia mówie to na podstawie doświadczeń noi tego że 100% wykiełkowało a nastepnie wszystkie co do jednej wyszły z ziemi ... zawsze pamiętam gdzie włozyłem nasionko ... może i tobie sie zgubily ale mowie serio u mnie sie sprawdza :pa i nie jestem jakimś totalnym lamerem ... :D
 

user

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2008
Postów
112
Buchów
4
Lepiej tak nierób bo jescze mozesz uszkodzic kielek...

ja robie w ten sposób że kiełkują w słoiczku z wodą i kroplą utlenionej( w wodzie są do puki nie ma kiełka tak 3-5 mm), kiedyś jedno mi nie chciało wychodzić tak jak panu rozkopałem glebe i złamałem kiełek :pl: o dziwo posadziłem zdjąłem ręcznie skorupke i żyło :zombi:<piwofuck> także nie ma co się pier***ić bo te rośliny są silne.
 

donphan

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2008
Postów
60
Buchów
0
Dziś za radą Niemaszkolan rozgrzebałem delikatnie pędzelkiem ziemie w kubeczkach, z których nic nie wyrastało. W 5 nie znalazłem ziarenka (może zgniło), w 4 znalazłem pestki z 1mm kiełkami. Przysypałem je trochę płyciej niż wcześniej. W 2 znalazłem pestki, ale bez kiełków, więc trochę rozchyliłem łupiny. Odstawiliśmy wszystko na parapet i zobaczymy czy coś z tego będzie...
Reszta roślinek radzi sobie całkiem nieźle. Nowe fotki koło wtorku. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół