nasiona marihuany

12/12 od początku

Wyszukiwarka Forumowa:

jack_herer

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
Jeśli mam boks 1.44 i chce wrzucić tam 23 sztuki w 5l doniczkach od początku 12/12 lampa 550w led na cob ma to sens dokładnie mi chodzi o wielkość doniczek czy te 5l starcza czy to nie ma sensu i dać większe ?
 

jack_herer

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
Chodzi o to ze obecnie mam w namiocie kilka sztuk i nie zwróciłem na początku uwagi ze gratis który dostałem przy zamówieniu kwitnie ponad 12 tyg i musze ta jedna zostawić i szkoda mi trochę czasu i miejsca na ta jedna która miała by tam być i chciałem dorzucisz te 23 sztuki żeby zapełnić boxa
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,600
Buchów
2,366
Odznaki
1
jak chcesz mieć takie 23 sztuki to śmiało :freak2: musisz im dac 18/6 chociaż 2 tygodnie

 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Jeśli mam boks 1.44 i chce wrzucić tam 23 sztuki w 5l doniczkach od początku 12/12 lampa 550w led na cob ma to sens dokładnie mi chodzi o wielkość doniczek czy te 5l starcza czy to nie ma sensu i dać większe ?

Przemyśl ilość sztuk . Dużo doniczek nie znaczy ze bedziesz miał dużo gramów,
Pod ledem na flo musisz wziąść pod uwagę większą wilgotność,
Więcej donic--> większą pod. Parowania--> większą wilgotność --> większe prawdopodobieństwo plechy.
 

Marine

Well-known member
Rejestracja
Wrz 16, 2017
Postów
136
Buchów
0
Ja tak jadę mix auto i reg - cały czas lampa 12/12. Doniczki 8l.
Do tego mam rośliny w dwóch (momentami w trzech) fazach na raz z opóźnieniem miesięcznym (pierwsze mają 15 dni, drugie 45, a kolejne 75). Nie ma rewelacji jeśli chodzi o zbiory, ale za to mogę trzymać więcej odmian na raz i mam częstsze zbiory. Przy stosowaniu treningu łatwo jest ogarnąć różnice w wysokości roślin i ich potrzeby.
Sporo wcześniej czytałem o 12/12 od początku i zdania są podzielone. Mam wrażenie, że na zachodzie takie podejście jest popularniejsze niż w PL. Może dlatego, że według niektórych to marnotrastwo.
A moim zdaniem rośliny same wiedzą kiedy są gotowe i wtedy przechodzą z weg na flo. One nie są przecież na flo od samego początku, tylko 2yg lub więcej weg, a później się przestawiają pomimo FP 12/12.

Dużo doniczek nie znaczy ze bedziesz miał dużo gramów,
Prawda, chociaż i tak biorąc pod uwagę różne stadia rozwoju to ilość jest OK. Po prostu nie ma rekordów, ale przy standardzie też nie miałem mega imponujących wyników. Pewnie kwestia taniego mars hydro.
Pod ledem na flo musisz wziąść pod uwagę większą wilgotność,
Też prawda. Musiałem kupić osuszacz, bo wilgotność była problemem.
.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół