nasiona marihuany

Serious Seeds S6

Wyszukiwarka Forumowa:

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Dla mnie zdecydowanie mocniejsza jest HKxDb. Moim skromnym zdaniem najlepsza odmiana od Greśka. Ilość żywicy jest ogromna. Co chwilę trzeba młynek czyścić a i tak żywica zostaje wszędzie a na dnie słoika jest już gruba warstwa. Miałem ich 20 szt w tym roku i nawet to feno jak miotła mi się trafiło było grubo pokryte kryształkami. GgxAk maiłem 10szt i nie było już tyle a rosły obok siebie. Grzesiu z czym bys tego nie zkrosował tego S6 będzie dobrze.
 
D

DarkMessiah

Guest
no to ja sie dolacze do mazen ktore tu snujecie :) S6xcritical mass hehe
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Mam nadzieję, że powiesz coś wcześniej. Mam ciężki orzech do zgryzienia na sezon 2018. Brać pewniaki z 2016 i 2017, czy czekać aż rzucisz coś nowego i to brać...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Mam nadzieję, że powiesz coś wcześniej. Mam ciężki orzech do zgryzienia na sezon 2018. Brać pewniaki z 2016 i 2017, czy czekać aż rzucisz coś nowego i to brać...
Opowiem Ci kawał:
Przychodzi blondynka do Mc’a i zamawia frytki.
Kasjer pyta: ’Małe czy duże?’
Na to ona: 'Trochę tych i trochę tamtych.’
(...)
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Potwierdzam ze nasiona s6 s1 jednak beda :D Dzieki wszystkim za wypowiedzi
 
F

fan

Guest
Siemka Grześ.Masz skrzynke zawaloną to piszę tu.,Doleciał pakiet 10sionek.,serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
 

CzarnuchCat

Well-known member
Rejestracja
Gru 14, 2016
Postów
236
Buchów
190
Siemanko, wiadomo juz jakie crossy będą oprócz S6 s1? Kiedy będzie można nabyć te cuda w sklepach? Grzesiu uchyl rąbka tajemnicy!
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Również podpisuję się pod pytaniem :)
 
U

Usunięty 66767

Guest
Też się podpisuję i sam pytam<coolpalacz>Jakie pół-automaty można się spodziewać?bo mam zamiar postawić na to w tym sez bo fajnie się sprawdziły w zeszłym.Pozdro<peace>
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Co do s6 to juz zbieram , za miesiac jak beda ladnie kielkowac moge wydac . Nasion ogolnie bardzo malo wyszlo ,wiec niewiem nawet czy cokolwiek w sklepach bedzie w tym roku .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół