nasiona marihuany

Serious Seeds S6

Wyszukiwarka Forumowa:

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Robic z tego S1 czy odpuscic , ja zrobie sobie i na rozdanie troche , szkoda mi krzakow jak nie bedzie chetnych , moze lepiej w crosach tylko ? albo to i to , bo musze podjac decyzje jakos niedlugo , pylek sie sypie .

Rosliny z klona od Delavega z tegorocznego outa


by_delavaga_4.JPG


by_delavega_2.JPG


by_delavega3.JPG
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
o, jakbyś to skrosował z sianem, to ja chętny <3
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Wyglada pieknie, ale boby nie jakies wielkie i zywicy przecietnir. Nie wiem jak klepie, jak dobrze, to pewnie chetni sie znajda.
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Boby nie sa wielkie bo nie ma zdjec z kosy , sprobuje jak wykwitnie to ocenie .
Na zdjeciach tych co wziolem z fotorelki nie widac zywicy ale na krzakach u mnie jest jej dosc sporo . A a mowie o tych co zmienily plec bo reszta dopiero przelaczona wiec same liscie .
o, jakbyś to skrosował z sianem, to ja chętny <3
A znasz takie powiedzenie :D Kto wybrzydza, ten nie rucha! ?hehehe
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
Ja sie pisze na to jako pierwszy na przyszla wiosne bo dalej ciezko mi uwierzyc, ze twoje pestki sa tak dobre. Chetnie sie przekonam na wlasne oczy :D
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
ktoś tu miał w FR tego S6, pamięta ktoś kto? Pamiętam że wyglądała panienka za***iście :)
 

bisek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
1,742
Buchów
104
Odznaki
1
ja się już ustawiam w kolejce :D

@Eustachy Przeczytaj posta zamieszczonego przez Grecha a się dowiesz..
 
D

DarkMessiah

Guest
To ja tez stanę w tej kolejce ;) będę robił s6 in niedługo. Tez bym chciał jakiegoś krosa wypróbować.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
dorzuć ak 47 do tego i będzie kozak
 
M

Manto

Guest
Ja bym proponował GG x S6 , w sumie to ja biore sprawdzone odmiany z tego roku , ale na testa by wziął z 10 sztuk ;) .
 
O

OdcieńZieleni

Guest
ja na pewno obowiązkowo, ten s6 to sk***ysyn na pleśń, a taki żołnierz mi sie przyda, i tak jak black pisał, cross z ak to bybyło co, tez dobra opcją by był jeszcze cross z OG kush, biere oba jak bedą
 
Ostatnia edycja:

jaksydragsy

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2016
Postów
545
Buchów
2
Popieram Ak x Serious 6 będzie cośz sativy i coś z indyki, z przewagą sativy jeśli dobrze liczę; ying i yang zrównoważone, feng szui, filozofia zen, dekalog Boga Makarona itp ;)
 

Pan_Cacy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2016
Postów
752
Buchów
54
Odznaki
7
Ak x serious 6 też bym brał. Pomyśl nad tym Grzechu! Coś czuję, że rozeszło by się jak świerze bułeczki.
 
Rejestracja
Lip 6, 2017
Postów
422
Buchów
2
A ja bym jednak byl za czyms bardziej egzotycznym niz AK-47. W koncu chyba kazdy juz przezyl uprawe/palenie tej odmiany.
Oczywiscie to nie zmienia faktu, ze jesli taki cross by sie pojawil to bym go chetnie posadzil. :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół