nasiona marihuany

Coffeeshop Nobody’s Place odmiany

Wyszukiwarka Forumowa:

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
Witam mam pytanie odnośnie podanego w temacie cofika. Posiada ktoś listę odmian jakie mozna tam dostać? I jeszcze jedno pytanko. Jakie polecacie dobre cofiki w mieście Venlo?
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
W Venlo masz 3 coffy
Pobierz apke Smokeout i będziesz wiedział gdzie są
 

QQrydza

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2013
Postów
151
Buchów
6
W Venlo masz 3 coffy
Pobierz apke Smokeout i będziesz wiedział gdzie są

Dzieki ziomal. A powiedz mi jeszcze czy w tej apce bedą podane odmiany dostępne w danym cofiku?
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Jeśli chcesz odwiedzić nasz sklep jest wymagane członkostwo. Członkostwo kosztuje € 5 singiel. Aby zdać trzeba mieć 18 lat lub starszych. To będą sprawdzane za pomocą paszport, prawo jazdy lub dowodu tożsamości. Musisz jednego z nich również doprowadzić do przyłączenia się.

Jedyny (Nobocard) należy zawsze brać! Jest to dowód członkostwa. Identyfikacja może być wymagane przez komputer w celu weryfikacji. Przyjęcie przełęczy również oznacza, że zgadzasz się z zasadami domu . Główne zasady domu znajdują się na naszej stronie internetowej. Przeczytaj je uważnie w spokoju.

Jeśli poprosisz ich dostosowania do jednego z naszych pracowników lub wysłać nam e-mail za pośrednictwem formularza kontaktowego .

tyle ze strony, sa jakies filmiki na yt, moze znajdziesz info bo lista jest nie wyraźna z foty ze strony
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
bywałem dosyć często w nobodys place. musisz za 5€ wyrobić numerek,kiedyś to były karty.jak już masz po lewej od baru masz 2 kasy. zioło /hasz już popakowane majo.co do jakości jeden z najlepszych w jakich byłem a było ich w hvj.drogi kofik z za***istym paleniem.co do odmian polecam ich amnezję o.66g 10€ warta swej ceny,mexican haze ,mango haze 0.33g 10€ (rzadko jest i szybko znika),sudden death,yellow haze.itp... ogólnie mają dużą rotację odmian.i zawsze coś z normalnych strainów ak47,white widow,NL. pozdrawiam.więcej info co do kofików w tych rejonach na priv.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół