nasiona marihuany

"Życie jest za krótkie żeby być OFF" Czyli siłownia a cykle SAA :)

Wyszukiwarka Forumowa:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Z racji tego że jest temat o siłowni i odzywkach a co niektórzy pisali o cyklach saa postanowiłem założyć temat o trochę ciemniejsze stronie mocy jaka są cykle sterydowe:) Zacznę od siebie. Siłownia treningi są xe mną od paru lat nie ukrywam ze od czasu do czasu Lubie być na bombce. Ostatnio ponad pół roku leciał u mnie prop ale odstawiłam po czasie bo juz mnie nie klepal zbytnio no i estro trochę wy***alo przez co libido samopoczucie spadło wiec zszedłem 3miesiace temu od tego czasu OFF . Od grudnia planuje nowy cykl .. no właśnie i tu pytanie do ogarniętych w temacie. Napewno poleci enan 250mg/e5d i chce coś jeszcze dorzucić d tego. Jakieś pomysły? Piszcie tez o swoich cyklach . Ps. Myślę że adminom nie będzie przeszkadzał ten temat :)
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Ja bym sobie tam poczytał o koksach

EasyFarmer pokaż aktualną formę :D
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Hehe no mam parę zdjęć ale udostępnialem je na portalach wiec trochę przyp.. ale jak się temat rozwinie to może kiedyś się wrzuci :)
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
Jak nie masz zadnego doswiadczenia w silowni , albo niewielkie to 600mg/week enana , wystarczy w zupelnosci polecisz pol roku przy dobrej misce i nie bedzie skutkow ubocznych , po tym cyklu mozesz pomyslec o boldku i trenie
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
600mg weekend? Sporo myślałem enan 250mg e4d + prop 100mg e2d.
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
sporo???? 600mg/week to najmniejsza dawka która oplaca sie brac , po odjeciu estru w rzeczywistosci zostaje cos kolo 530mg... , oczywiscie jesli soczek jest dobry bo moze miec mniejsze stezenie niz jest na etykiecie ... , 2 strzaly w tygodniu po 300mg , to jest optymalna dawka bez skutkow ubocznych na ktorych mozna jechac pol roku albo i rok
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
z russian farmerem bys musial pogadać, kabel 47:


----------

jak koks to w usprawiedliwionych przypadkach, sam kupilem epi do zbicia estro ale cos czuje ze walek bo nic innego nie czuć.
z reszta musze sie zbadac zeby wiedziec czy ruszylo.

z jednej chinskiej strony da sie kupic koncentraty roznych srodkow jak ktoś planuje otworzyc w piwnicy laba
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Czemu z russianfarmerem? On wgl aktywny jeszcze tu? :) no lapa siedzi . Lecisz coś aktualnie?
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
sporo???? 600mg/week to najmniejsza dawka która oplaca sie brac , po odjeciu estru w rzeczywistosci zostaje cos kolo 530mg... , oczywiscie jesli soczek jest dobry bo moze miec mniejsze stezenie niz jest na etykiecie ... , 2 strzaly w tygodniu po 300mg , to jest optymalna dawka bez skutkow ubocznych na ktorych mozna jechac pol roku albo i rok

Sorry Panowie za offftop, ale o co chodzi z twoim avatarem?
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
podstawowa wiedza i już można jechać na koksie? dawkę do wagi trzeba liczyć ?
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
Moim zdaniem nauczyc sie trzeba najpierw wykonywac technicznie cwiczenia , jesli juz bedziemy wykonywali je dobrze mozna zaczac brac jakies suple zazwyczaj najpierw jest to kreatyna , pozniej metanabol (metka, bo ludzie boja sie igiel) i pozniej testosteron , do tescia mozna dorzucic inne srodki , ale TESTOSTERON to podstawa jak bedziesz chcial brac dece solo to ci stawac nie bedzie tak zwana (deca dick) ,
byli tacy co brali tygodniowo po 5g Testosteronu , ale to juz kulturysci , na ogól dawki do 1000mg/week są bezpieczne
i nie ma co inwestowac w srodku wystarczy sam testosteron i najwazniejsze jest ZARCIE , BEZ dodatniego bilansu kalorycznego nie przytyjecie choc byscie o***ali cala apteke
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół