nasiona marihuany

[HPS 150W] 2xJack47 1xNL/HashberryxSkunk

Wyszukiwarka Forumowa:

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Fajny zestaw masz. W takim boxie 150w robi niezłą robotę jak widać.
Zdrowe roślinki i dobrze potrenowane, oby tak dalej.

Dokładnie, 150W to bardzo fajna lampa dla niekomercyjnego growera, jedyne czego brakuje to vegboxa :)
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
9/12/2017 FLO 16 dzień.
Cześć Wam , ale ten czas leci jeszcze niedawno podekscytowany wyjściem pierwszych listków z ziemi a dziś juz połowa grow za mną :)
W boxie robi się ciekawie to na co czekałem. Teraz po czasie twierdzę że na taką powierzchnię i lampe wystarczyły by dwie pełnosezonowki jednak trzy to już ciut mało miejsca.
Warunki przy włączonym wentylatorze wyciagajacym, dwóch mieszakach i jednym wiatraczkiem wciągających oscylują w granicach 25-27C wilgotność 40-50% w dzień, w nocy warunki 20C i wilgotność ok 55-60%. Lampa wisi ok 25-30cm.

Jedzonko dostaja w proporcjach:

Dziś ostatni raz poszło 1ml/grow 2ml/bloom 2ml/topmax na 800ml wody. Od następnego podlania leci sam bloom z topmaxem zwiększając dawki do 3-4ml / litr.

NL/Hashberry x Skunk#1
W boxie wydawałoby się ze liście są żółte, głodne . Po wystawieniu są zieloniutkie i zdrowe. Zrobiłem fryzjera wycialem do połowy liście popcorny odslonilem wszystkie szczyty w środki rośliny. Prezentuje się następująco:




Jack47
Tu dużo nie będę pisał bo nic się nie dzieje ciekawego. Rośnie sobie i tyle bez żadnego podcinanią liści. Topy wolno pucha za to wygląd nitek jak i obklejenia żywica wogole inny niż sąsiadka. Te nitki taki jakieś grube . Coś mi się zdaje że topy nie bada napuchniete ale twarde i zbite :)





No i rzut na całość
 
Ostatnia edycja:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Z racji ze zainteresowania brak będą skromne UPy by poprowadzić fotorelki do końca :)
FLO 25 dzień
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Nie wycinaj zdrowych lisci...
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Cześć wszystkim.
4tydz FLO / dzień 30

normal_20171223_131035.jpg
[/url]
Jack47
Najmłodszy praktycznie wega miał z 20 dni . Dół odrosty wszytko usunąłem przed flo , puscilem 6 głównych szczytów.


Jack47 nr.2
Flo równo z nl/hashberry . Dostała fim i lst .
Ogólnie fajne geny topy zbite oblane ciężko żywica . Lodygi mocne liście bardzo ciemno zielone. jacki mają to cos :)



NL/Hashberry x Superskunk
Co tu dużo pisać nie mogę się doczekać by jej skosztować :) U niej już jesień . Grow dawno odstawiłam dostaje bloom 2ml/l i topmax 5ml/l. Żywica która wypuszcza jest piękna . W świetle pięknie się świeci jak brokat . Wygląda i pachnie słodko ze chciałoby się ją zjeść :) Zobaczymy jak z działaniem ale napewno nieraz jeszcze ja posadze :)






https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage.php?pos=-938885
 
Ostatnia edycja:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Witam wszystkich i szczęśliwego nowego roku. NL/hashberry poszedł pod kosze. Nie liczyłem ale ze dwa tyg mogła postać jeszcze. Trichomy większość mlecznych alezdarzaly się bursztyny. Ściąlem z braku zapasów żeby było coś tam skręcić :)

Po 3 dniach suszenia. Lodygi się łamią ale to pki jeszcze się kleją od żywicy wiec jutro na kacu sir sproboje :)


W boxie jeszcze 2x jack47 tez pięknie rozrosniete z nimi poczekam a fotki w nast tyg! Peace!
 
Ostatnia edycja:

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Witam :) nl/hashberry wyszło 38g . Ściąlem jakiś czas temu jack47. Ten to śmierdziel jest typowy skunk. Towaru wyszło 32g naprawdę dobrego towaru :)



Podsumowując z dwóch wyszło mi 70g :) Mój cel od początku było 100g. W boxie jest jeszcze jeden jack47 wiec myślę że pęknie ta setka :) fotki ze ścinki i z podsumowaniem wstawię jak będę ścinal :) kiełkuje juz powerkush od dinafem i chees'y od 00seeds
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Witam. Chyba odpisuje sam sobie w tej fotorelce :) ostatnia aktualizacja ze zdjęciami. Następny post będzie tylko z podsumowaniem wynikami i wnioskami. Ost na polu bitwy.


 
Ostatnia edycja:

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Co tu pisać, dobrze poszło, jest co jarać. Good Job! :D
 

jack_kirito

Well-known member
Rejestracja
Paź 20, 2017
Postów
262
Buchów
18
Gratuluję zbiorów.
Ty mówisz, że mało miejsca przy 3 panienkach na 60x60 a co ja mam powiedzieć, gdy ja mam 4 na 50x50 i zrobiłem u siebie scroga a wyszedł sog :-D muszę się teraz przy 30 dniu nieźle gimnastykować, żeby sięgnąć ręką do łodygi.
Także gratuluję udanego zbioru :)
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Wkoncu ktoś cokolwiek napisał :) Dzięki panowie ale w głębi duszy liczyłem na 1g/wat. W rzeczywistości jakbym miał cztery rośliny myślę że by wyszło. Dobra podsumowanie. Ostatniego jacka wyszło 40g. Wynik końcowy 110g z trzech roślin :) Jak na pierwszy raz jestem zadowolony cudów pod 150w się nie spodziewałem :) Wnioski jakie wyciągnąłem to tylko to ze weg 20 dni to za krótko teraz robie min 30 i może na flo podmienie żarówkę na 250w. Ogonie troche zly jestem bo zamowilem nasionka powerkish od dinafem to juz rosnie ladnie i do tego 5cheese od OO seeds i jak na zlosc 4 nie wykielkowaly a jedno jakies zmutowane dopiero asionko jej zrzucilem i tes czujd ze bedzie slabo szla . Wiec w boxie dwie panny a dwie donice puste stoja a w planach mialem wystartowac 4 od razu.Pozdrawiam i fotorelacje można przenieść do zakończonych :)
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Jak masz balast z możliwością regulacji mocy i to tylko kwestia zamiany żarówki z 150 na 250W to spoko, ale jak planujesz inwestycje to polecam od razu w ledy. Sam dużo jechałem pod HPS150W i nigdy nie udało mi się nawet zbliżyć do 150g, nawet z czterech plantów. Teraz mam LED 150W, obecnie jadę tylko na 100W mocy i widać znaczącą różnicę na korzyć ledów w stosunku do HPS. Myślę, że led 150W biję HPSa 250W. Tak czy siak, gratki z wyniku.
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Weed ile za takiego leda bym musiał dać? Myślałem o tym bo trochę temp za duża jest musze lufcik w oknie uchylac żeby spadła trochę. I nie ukrywam ze z prądem tea na moja korzyśc przy ledzie. Niestety nie mam balastu cyfrowego
 

Weed_hub

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2017
Postów
456
Buchów
1
Odznaki
1
Weed ile za takiego leda bym musiał dać? Myślałem o tym bo trochę temp za duża jest musze lufcik w oknie uchylac żeby spadła trochę. I nie ukrywam ze z prądem tea na moja korzyśc przy ledzie. Niestety nie mam balastu cyfrowego

Mój lumatek już leży na strychu i się kurzy, pomimo że zapłaciłem za niego chyba ze 450zł kilka lat temu. Ma regulację 150, 250 i chyba 400W, też zakładałem że przesiądę się na HPS250W, ale że zawsze uprawiam na własne potrzeby to nie zależało mi na ilości więc finalnie nie zmieniłem żarówki. Teraz miałem wolne 160 dolców i zamówiłem Mars Hydro II 400 i to był strzał w dziesiątkę. Ma dwa tryby pracy: Grow - pobiera 100W oraz Bloom - pobiera dodatkowo 60W. Obecnie lecę weg, lampa tylko w trybie Bloom a krzaki idą wspaniale, zajrzyj na fotorelację. Minus był taki, że te 160$ trzeba wyłożyć.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół