nasiona marihuany

[600w MH] [1000W HPS] [2,25m2] 5x Amnesia 5x Lemon kush 5x Cheese

Wyszukiwarka Forumowa:

Pułkownik

Active member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
41
Buchów
0
Witam,


Jest to moja pierwsza fotorelacja więc
proszę o wyrozumiałość i pomoc


Osprzęt:


Box 150cm x 150cm x 200cm
Zasilacz Lumatek 1000w
Zarowki : 600w mh lumvee i 1000wat hps lumvee
Went 350m3 plus filtr aktywny
Nawilzacz ultradzwiekowy


Pestki:
5x Cheese 5x Amnesia 5x lemon kush


Nawozy:
Canna terra
Canna flo
Canna rhizoitonic
Bloombastic
 

Pułkownik

Active member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
41
Buchów
0
Więc tak. Kraczki pod lampe poszły 29.09. Z poczatku były w malych pojemniczkach i 9.11 poszły w wieksze 10l donice. Tego dnia tez rozpuscilem w wodzie rizothonic razem z canna tera i podlalem tym. Nastepnie podlalem dzisiaj taka samą dawką i tez te 2 nawozy na raz. Dzisiaj zobaczylem że u 2 na lisciach coś sie pojawilo i nie wiem od czego ? Ziemia też od Canny bez plusa. Generalnie wydaje mi sie że jak na 15 dzien troche male są?? :/ Kiedy robić im trening? Wilgoc 60/70% dzien, noc 40/50% temp dzien 27stp a noc 16stp.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Jeśli możesz daj fotki większe a kolejna sprawa od jakiego producenta masz pestki ?
 

Pułkownik

Active member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
41
Buchów
0
Up

Ktoś zagląda???

33 Dzień vega. Mam cały czas problem z amnezjami, wszystkie piją mało wody, słabo rosną i teraz dzieje się coś z liściami?? Czego to jest brak? Reszta wydaje mi się okej po za późnym i nie udanym fim przy jednej roslinie.
Wode z nawozami leje co 3 dni.
Temp dzien 25stp
Temp noc 15stp
Wilgoc dzien/noc 65/80
Po za tym reszta roslin wydaje się wam okej??
Planuje za 3 dni przełączyc 12/12







 

Pułkownik

Active member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
41
Buchów
0
Czyli co mam zrobić?
A jak oceniasz rosline na pierwszym zdjęciu jak na te dni życia?
 

-SillveR-

Berrger
Rejestracja
Mar 20, 2016
Postów
1,109
Buchów
1
Przystopuj trochę z azotem tzw mniej jedzenia na fazę wegatywną...

Nie widzę jak wyglądają bo zdjęcia robisz nijakie wstaw foto krzaka całego a na pewno ci ktoś odpowie czy są odpowiednie jak na swój wiek ...

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Ta ziemia której używasz jest bardzo dobra lecz niepotrzebnie je dokarmiałeś terra vega.. W niej jest zawarte papu na ok 3 pierwsze tyg. życia, jedynie rhoziotonic 2ml/l co drugie podlanie, odstaw nawozy, jedynie tego rhizo podawaj.. Gdy pojawią się plamy/przebarwienia wtedy wrzucaj zdjęcia to coś doradzimy. pozdro
 

Pułkownik

Active member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
41
Buchów
0
Rozumiem, to leje teraz samą wodę póki co. W poniedziałek liczę przełączyć już 12 na 12 to będzie 37 dzień vega o ile dobrze pamiętam.
 

Pułkownik

Active member
Rejestracja
Lis 9, 2017
Postów
41
Buchów
0
Up. 37/4 dzień flo

Do amnesi leje tylko wode lecz cały czas się pogarsza :/ nie wiem co jest z nimi nie tak. Ogólnie to tylko 3 mi super rosną, wysokie i mają wiele liści, reszta słabsza tzn, wysokie niby rozbudowane ale bez lisci ( tak jak na foto ten wysoki to cheese niby okej ale coś mało lisciasty :/
Na kolejnym foto amnesia i cheese z amnesią. Co może być nie tak? Liscie wyglądają tak jakby je spryskał jakimś ostrym nawozem, pomarszczone i różne odcienie zieleni i wody nie chcą pić. I jak oceniacie cheese?







 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół