nasiona marihuany

Zatrzymanie na granicy z marihuaną - pomoc!

Wyszukiwarka Forumowa:

Asalo

Active member
Rejestracja
Kwi 7, 2016
Postów
27
Buchów
0
Witam, złapano mnie z ok. 4 gr suszu znajomego z ok. 8 gr. na Granicy przy wjeździe do Czech, zatrzymała nas Czeska służba celna. Spędziliśmy ok. 7 h na granicy, przesłuchiwała nas Czeska Policja byli dosyć przyjaźnie nastawieni, śmiali się trochę z takiej ilości, po tych kilku godzinach wypuścili nas i mogliśmy jechać dalej do Pragi i do 3 miesięcy ma przyjść list co to będzie czy kara grzywny czy co. Ale przejdźmy do sedna sprawy, co może grozić za taki czyn? Jak myślicie jak to się dalej potoczy? Za wszelkie wskazówki i rady będę wdzięczny
1.gif
 

Asalo

Active member
Rejestracja
Kwi 7, 2016
Postów
27
Buchów
0
Tak by było najlepiej, jak ktoś miał podobną sytuację to proszę pisać :D
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
a mozesz cos wiecej napisac w jakich okolicznosciach ujawnili susz? i czy to wyrywkowa kontrola? itd - zamierzam jechac na sylwestra do CZ i cos zabrac ze soba - ogolnie jak przemierzalem EU to przewaznie skitrane w wozie mialem co nieco ale nie zeby jakos w musztardzie ;) tylko powiedzmy pod kanapa z tylu czy cos w ten desen.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Masz trochę gorzej. Będzie decydował sąd, bo to granica.

Jak was dorwali? Mieli psy, czy normalne przeszukanie i się sami przyznaliście?

BTW. SORY ZIOM ale kto ku**a wwozi drewno do lasu :freak2: w Pradze w 10 minut kupisz co chcesz, gdzie chcesz....

Nie no żarci, sądu nie będzie :) Gorzej jakby Cię zatrzymali w PL. Będzie ok, dostaniesz grzywną szykuj do 3000zł.
 
Ostatnia edycja:

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
Masz trochę gorzej. Będzie decydował sąd, bo to granica.

Jak was dorwali? Mieli psy, czy normalne przeszukanie i się sami przyznaliście?

BTW. SORY ZIOM ale kto ku**a wwozi drewno do lasu :freak2: w Pradze w 10 minut kupisz co chcesz, gdzie chcesz....

Nie no żarci, sądu nie będzie :) Gorzej jakby Cię zatrzymali w PL. Będzie ok, dostaniesz grzywną szykuj do 3000zł.

no to mozesz mi na PW czy tu napisac instrukcje :) jak w 10min ogarnac w pradze - bylem w pradze, rozmawialem z mlodym ziomkiem na recepcji w hotelu i dal mi namiar na bar i napisal mi co mam gadac bo mowil ze to nie jest tak ze idziesz i ci gosc opie****i grama jak poprosisz - trzeba siasc zamowic piwko i pozniej zagadac delikatnie ale no tez przeciez nie w kazdym to zadziala. Chyba ze mowimy o zakupach na ulicy ale to tez chetnie sie dowiem jak to sie ogarnia.
 

glinka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 23, 2006
Postów
546
Buchów
13
W Czechach palenie załatwisz bez żadnych kłopotów i przypału. Nikt na forum nie poda Ci adresu, ani sposobów jak to robić. Jeśli jesteś ogarnięty to dasz sobie radę. Są bary specjalnie trudniące się tym procederem (jak sam pisałeś dostałeś namiar). Na ulicy również można coś dostać ale zazwyczaj jest to gorsze jakościowo, bo sprzedawcy chcą na Tobie po prostu zarobić jako na jednorazowym kliencie. Poza tym jak już wozisz gieta czy dwa to trzeba być debilem żeby to chować gdzieś pod kanapą z tyłu auta. W razie przeszukania i tak znajdą, więc chyba najlepszą opcją jest mieć to gdzieś w zasięgu ręki. W razie kłopotów możesz łatwo to wyrzucić czy np zjeść. A co do autora tematu napisałem Ci PW ze szczegółami. Ogarnij bezpieczeństwo w sieci. Mega łatwo Cię zprofilować i z takim pojęciem o anonimowości w necie, długo na wolności nie "pobawisz".
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
a mozesz cos wiecej napisac w jakich okolicznosciach ujawnili susz?

dredy, roz***ane najagresywniejsze kawalki sizzli na cala moc glosnikow, czerwone oczy, a wiadomo ze mial byc cannafest.

całkiem przypadkowo jednak te czynniki nasuneły myśl, że może być coś nie tak.

powinni umorzyć, w końcu aktualnie pl, cz, h, stoją po tej samej stronie barykady przeciw islamowi.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół