nasiona marihuany

Olejek RSO a haszysz

Wyszukiwarka Forumowa:

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
witam podczas produkcji olejku do filtracji zamiast filtrów do kawy użyłem bardzo gęstego sitka.Podczas odparowywania izopropanolu zauwazylem ze na dnie osadzilo sie ponad 1cm haszyszu.Jak to jest z tym haszyszem ? on nie powinien się rozpuścić w tym izpopropanolu ? Ps.wziąłem drugi garnek i filtruje teraz filtrami do kawy.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
a zalezy po co ci ten olej,
olej mozna utwardzic mąką z topów albo wlasnie kifem wtedy jest dodatkowa moc bo wieksze stężenie subst aktywnych.
z mąką z topów jest tak, że można go [olej] doprowadzic do konsystencji haszu, ale jest mocniejszy mimo wszystko. [od zwyklego haszu]
 

ergiet

Active member
Rejestracja
Lis 4, 2015
Postów
42
Buchów
4
Po pierwsze jeżeli używasz izopropanolu to możesz to wyrzucić do kosza. Jeżeli już decydujesz się na użycie alkoholu przynajmniej użyj jakości spożywczej a nie technicznego środka do czyszczenia, a i przydało by się to odparować w próżni. Ten 1cm "haszu" to jest materiał roślinny który przedostał się przez filtr a który próbujesz oddzielić od kannabinoidów oraz innych aktywnych substancji. Jeżeli chcesz się dalej tym bawić możesz zebrać ten osad i przefiltrować jeszcze raz.
 

DeepFriedFriendz

Well-known member
Rejestracja
Lut 20, 2017
Postów
47
Buchów
22
Po pierwsze jeżeli używasz izopropanolu to możesz to wyrzucić do kosza. Jeżeli już decydujesz się na użycie alkoholu przynajmniej użyj jakości spożywczej a nie technicznego środka do czyszczenia, a i przydało by się to odparować w próżni. Ten 1cm "haszu" to jest materiał roślinny który przedostał się przez filtr a który próbujesz oddzielić od kannabinoidów oraz innych aktywnych substancji. Jeżeli chcesz się dalej tym bawić możesz zebrać ten osad i przefiltrować jeszcze raz.

Uwazaj bo cie zaraz zlinczują za te uwagi na temat alko które nie jest food grade lol. Ja juz dostałem warna za zwracanie weteranom uwagi ze ISO to trucizna ale oni wiedza lepiej ślepo zapatrzeni w 10letnia recepturę Ricka hehe nafta ISO itp. samo zdrowie hehe. Szkoda troche więcej funciaków z socjala wydać na polski spirytus

A z tym „haszem” masz racje tłuszcze, lipidy i inne gowno.

pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół