nasiona marihuany

Redaktorzy do ogarniania Haszyszopedii pilnie potrzebni

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Dobra, pod wieczór ogarnę. Jak ktoś jeszcze chce, to ostatni gwizdek żeby dołączyć.

---------- Post Zaktualizowany 09:05 ---------- Data pierwszego postu 09:02 ----------

Zgłosił bym się ale niewiele wiem i nie wiem czy ktoś był by w stanie mnie zrozumieć :crazy:

Ty się zgłaszasz czy nie? Bo nie do końca rozumiem...
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Tak zgłaszam się jeśli do czegoś mogę się przydać, trochę wiedzy stąd zabrałem, więc niech karma wróci.
 
M

Manto

Guest
Król Asów wiedzę że zdjęli ci kajdany , teraz to zagłosuję na ciebie .
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ogarnięte.

Gdyby ktoś jeszcze chciał zasilić niebieskie szeregi, podbijcie do mnie na PW.

Pzdr.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Panowie szukamy kogoś do Redakcji, kto chciałby kwestię ledów COB ogarnąć w naszej Wikipedii.

Proszę o PW jak ktoś chętny.

Pozdro.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Powitać,

Ponawiamy poszukiwania Redaktorów chętnych do odświeżenia naszej Wikipedii. Niektóre artykuły wymagają tylko poprawienia i aktualizacji, inne trzeba napisać od nowa lub przenieść z zawartości forum (należy zawsze pamiętać o podaniu oryginalnego autora).

Z uwagi na to, że poprzednio zostawiliśmy Redaktorom wolną rękę i skończyło się na niczym, tym razem wymagania są dokładnie określone niżej.

Oczekujemy napisania lub poprawienia/uaktualnienia conajmniej jednego artykułu w ciągu 7 dni, tak że do ogarnięcia będą 4 teksty na miesiąc. Po upływie każdego miesiąca dostaniecie bon na parę stówek do któregoś ze sklepów obecnych na forum. Od tego warunku nie ma odstępstw! Kto się nie wyrobi, automatycznie zostanie usunięty z szeregów Redakcji, tak że prosimy tylko o zgłoszenia od solidnych i rzetelnych użytkowników.

Pozdro.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
:) Imo i to nie będzie na długą metę działało

Starczy, jak choć i na krótką podziała :)

Chyba, że masz lepszy pomysł...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ostatnia edycja:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Forum # to społeczność gromadząca się w jednym miejscu ( adresie www ) , dzielą się tu przeżyciami. Może zrobić tak, by każdy np prowadzący FR lub też zainteresowany pomocą ze strony innych sam zrobił coś na forum. Czyli poprawił/napisał od nowa na dany temat .
W końcu wszyscy razem tworzymy te forum i mam nadzieje że każdy chce by forum było coraz to lesze .
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
A czy jest nabór również na redaktora naczelnego ?

Na tym etapie nie ma.
Jak uda sie stworzyc przyzwoicie pracujaca Redakcje, to byc moze kogos z czlonkow sie kiedys awansuje.
 
K

K2

Guest
Forum # to społeczność gromadząca się w jednym miejscu ( adresie www ) , dzielą się tu przeżyciami. Może zrobić tak, by każdy np prowadzący FR lub też zainteresowany pomocą ze strony innych sam zrobił coś na forum. Czyli poprawił/napisał od nowa na dany temat .
W końcu wszyscy razem tworzymy te forum i mam nadzieje że każdy chce by forum było coraz to lesze .

Żeby takie coś działało to trzeba mieć wiedzę, a wielu ludzi którzy prowadzą fotorelacje jej nie ma, a jak się jej nie ma to przynajmniej super znajomość angielskiego żeby w razie problemu korzystać z zagranicznych lepiej rozwiniętych stron oraz tłumaczyć z uk na pl.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół