nasiona marihuany

Redaktorzy do ogarniania Haszyszopedii pilnie potrzebni

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Taki co potrafi w miare pisac i ma w miare pojecie o zagadnieniach konopnych.
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Chętnie pomogę. Doświadczenie może niezbyt wielkie, ale trochę wiem :) Miałem trochę do czynienia z redagowaniem tekstów i parę lat temu zdałem rozszerzoną maturę z polskiego na 90% :p Zatem poprawna polszczyzna by się zgadzała. Jeśli jest szansa przysłużyć się polskiej szkole hodowli konopi indyjskich to ja się piszę.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Jasiu się nada, jakby się jeszcze znalazł z jeden albo dwóch, to stworzymy Redakcję ;)
 
S

Shquo

Guest
Bardzo zaciekawiła mnie ta oferta :)
Wydaje mi się, że byłbym w stanie podołać takiemu wyzwaniu, także zgłaszam się na redaktora.
Konto mam od niedawna, ale forum czytam namiętnie od 2012 roku.
Często udzielam się w postach osób początkujących, bo wiem że leniuchów nie brakuje.
Uważam jednak, że praca włożona w Haszyszopedię już jest ogromnym wyczynem i chcę ten wyczyn wspomóc.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Na naszym w sensie naszym , czy naszym i waszym czy tylko waszym ? :sunny: .

NASZYM --> w sensie moim, twoim i innych którzy logują się tu codziennie, wnoszą coś w forum i
chcą by się rozwijało.

Takich ludzi potrzeba:spalony:
 
K

K2

Guest
Zgłaszajcie się chłopaki i dziewczyny, oby było nas jak najwięcej. To nasze forum i to również jest nasz osobisty rozwój, bo tworząc encyklopedię sami się dokształcamy, a lepiej wiedzieć więcej

pozdro Tomi jutro wrócę z buchem !
 

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Zgłosił bym się ale niewiele wiem i nie wiem czy ktoś był by w stanie mnie zrozumieć :crazy:
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
Jo,

na kilkanaście tematów jakie założyłeś, żaden nie dotyczy konopi, nie masz nawet jednego grow na koncie, zasadniczo sam spam, nic choć trochę wartościowego. To co niby zamierzasz robić jako Redaktor?
Pozdro


cały czas uważam, że mogę tutaj wnieść więcej niż ci się wydaje, wynieść zresztą ukratkiem też :sunny:





i jeszcze te kufajki pod nickiem , wstydził byś się .


przedrostek 2 części nicka + odznaki, ---> reszta wyróżnionych, bardziej sztywnych kasowała konta. hehehe
 
Ostatnia edycja:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Jest co prawda juz od 4 godzin grudzień, ale zgłaszam się:)
Kilka fotorelacji mam już na koncie, z językiem ojczystym nie ma problemu, widzę różnicę między wziąć a wziąść. Dodatkowo jest mi bardzo dobrze znana sztuka pozyskiwania informacji z sieci, czy to rodzimy internet czy zagraniczne fora.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół