nasiona marihuany

Problem z roślinkami

Wyszukiwarka Forumowa:

AceBoy

Member
Rejestracja
Sie 4, 2017
Postów
9
Buchów
0
Witajcie. Mam do Was małe pytanko. Mianowicie, ciężko mi rozróżnić co dolega moim roślinkom. Przypalenia czy jakieś braki? Lampa HPS: 600W Phytolite DUAL, wysokość wraz z odbłyśnikiem 70cm od szczytów. Dzięki z góry za odpowiedzi.

 
Ostatnia edycja:

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Jaka ziemia i jak podlewasz? Tutaj szukalbym bledow. Moim zdaniem przelales, ale bez dodatkowych informacji to bedzie strzelanie na slepo ;)
 

Bonansa

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2014
Postów
53
Buchów
1
Po pierwsze zły dział. Niedobór azotu i pewnie czegoś jeszcze, ziemię wymień jak jeszcze możesz bo ten czarnoziem to się ubije strasznie, dorzuć tam perlitu, jakiś włókien albo przynajmniej piasku. Podlej biohumusem albo czymś z azotem co tam masz. Po liściach widać że wilgotność jest zbyt mała.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
Po pierwsze zły dział. Niedobór azotu i pewnie czegoś jeszcze, ziemię wymień jak jeszcze możesz bo ten czarnoziem to się ubije strasznie, dorzuć tam perlitu, jakiś włókien albo przynajmniej piasku. Podlej biohumusem albo czymś z azotem co tam masz. Po liściach widać że wilgotność jest zbyt mała.

Stary, gadasz glupoty i to w kazdym punkcie.
 

Bonansa

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2014
Postów
53
Buchów
1
Wypunktujesz mnie? Chciałbym wiedzieć gdzie sie mylę. Serio, bez sarkazmu.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
dlaczego obstawiacie przelanie panowie?
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
Bo skoro autor watku sie nie postaral i wstawia male zdjecia na których nic nie widac to ja tez sie nie staram i strzelam ze to przelanie
 

oczykobry

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 12, 2014
Postów
748
Buchów
478
bo widac ze ziemia czorna mokra.! koncowki zolknace i usychajace zawijajac sie w dol to oznaka przelania. konopia jest z rejonow suchych a nie bagiennych. cieplo i sucholubna.basta
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół