nasiona marihuany

E-papieros z DAB-em lub kto woli z RSO

Wyszukiwarka Forumowa:

freek59

Active member
Rejestracja
Sty 3, 2013
Postów
39
Buchów
0
Witam po roku eksperymentowania E-fajka stwierdzam ze można palić zdrowo. Wkład ma pojemność 0.5g ale ja ładuje 0.7g
Pali się elegancko specjalna ceramiczna grzałka nie rozmywa smaku i aromatu.
Standardowa bateria do e-papierosa albo mod ustawiony na nie więcej niż 4.7w
Wkład starcza od 1 do 3/4 tygodni zależny ile kto pali. Jet to koncentrat wiec jest mocny:)
(OLEJKI SĄ ROBIONE PRZE ZEMNIE I DOBRZE WYKONANE):jocolor::jocolor:
displayimage.php
[/URL][/IMG]


Te ciemniejsze to RSO jasne DAB
displayimage.php
[/URL][/IMG]
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Witam po roku eksperymentowania E-fajka stwierdzam ze można palić zdrowo
tylko sam glikol propylenowy, nie jest aż taki zdrowy, a pewnie mieszając daba(a co to jest dab, bho, rso , co2 czego uzywasz do ekstracji, bo dab to bardziej technika przyjmowania, niz rodzaj oleju), ogolnie spoko sprawa, ale nie do palenie codziennie
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
Elegancko chłopie bo sam się przymierzałem do zrobienia liquidu z wsadem RSO. Aczkolwiek gwint masz EGO a teraz mody mają standarodowo 510. EGO spotykane jest w zwykłych bateriach lub starszych modach. Ewentualnie przejciówa za kilka złoty.

Jeżeli możesz to pochwal się co i jak robiłeś :)
 

freek59

Active member
Rejestracja
Sty 3, 2013
Postów
39
Buchów
0
Wiec to jest czysty olej BHO bez glikolu itp. Nowa grzałka na patencie ccell. Napisałem DAB bo często pale z e-bonga.

---------- Post Zaktualizowany 17:50 ---------- Data pierwszego postu 16:50 ----------

Elegancko chłopie bo sam się przymierzałem do zrobienia liquidu z wsadem RSO. Aczkolwiek gwint masz EGO a teraz mody mają standarodowo 510. EGO spotykane jest w zwykłych bateriach lub starszych modach. Ewentualnie przejciówa za kilka złoty.

Jeżeli możesz to pochwal się co i jak robiłeś :)

Jest to standardowy 510
Zwykły e-papieros za 10zl to pociągnie. Taki jest najlepszy.
Są orginalne baterie ccell które maja opcje pre-hit kosztują 10f + atomizer 4f
Mowie serio 2 dymy i jest fajnie inna faza ale jest dyskretny i można palić prawie wszędzie:)
Napisze jeszcze raz.
Tutaj wlewasz czysty olej bez domieszek nie ma knota nie wali skarpeta tylko ceramika i masz fajny posmak (zależny z czego zrobiłeś RSO BHO)
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
Wiec to jest czysty olej BHO bez glikolu itp. Nowa grzałka na patencie ccell. Napisałem DAB bo często pale z e-bonga.

---------- Post Zaktualizowany 17:50 ---------- Data pierwszego postu 16:50 ----------



Jest to standardowy 510
Zwykły e-papieros za 10zl to pociągnie. Taki jest najlepszy.
Są orginalne baterie ccell które maja opcje pre-hit kosztują 10f + atomizer 4f
Mowie serio 2 dymy i jest fajnie inna faza ale jest dyskretny i można palić prawie wszędzie:)
Napisze jeszcze raz.
Tutaj wlewasz czysty olej bez domieszek nie ma knota nie wali skarpeta tylko ceramika i masz fajny posmak (zależny z czego zrobiłeś RSO BHO)

Mój błąd ;D Masz racje jest to 510. Na odwrót podałem:(
Czyli z tego wynika że roboty przy tym nie ma żadnej a efekty najlepsze.
Jedynie co trzeba wziąć pod uwagę to ilość RSO,BHO dodana będzie do bazy. Podasz mniej więcej jakie ilości RSO dodałeś na 1ml bazy? Wiadomo że jak się przesadzi to nie będzie zaciekawie a ma to być zamiennik zwykłego palenia przez lufe. Wydaje się być nawet lepsze od vaporyzatorów do kwiatów.

Testowłeś na zwykłych grzałką z watą? Mam RBA więc mogę troche pokombinować co i jak :)
 

freek59

Active member
Rejestracja
Sty 3, 2013
Postów
39
Buchów
0
Mój błąd ;D Masz racje jest to 510. Na odwrót podałem:(
Czyli z tego wynika że roboty przy tym nie ma żadnej a efekty najlepsze.
Jedynie co trzeba wziąć pod uwagę to ilość RSO,BHO dodana będzie do bazy. Podasz mniej więcej jakie ilości RSO dodałeś na 1ml bazy? Wiadomo że jak się przesadzi to nie będzie zaciekawie a ma to być zamiennik zwykłego palenia przez lufe. Wydaje się być nawet lepsze od vaporyzatorów do kwiatów.

Testowłeś na zwykłych grzałką z watą? Mam RBA więc mogę troche pokombinować co i jak :)


Ten atomizer mieści 0.7g oleju.
Jeszcze raz pisze ze tutaj inhalujesz sie czysty olejem. na 0.7 pojemności wlewasz 0.7 oleju czyli bho rso
Testowałem już wszystko te atomizery radzą sobie z czystym materiałem.
przy rba palisz grzałkę z automatu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół