nasiona marihuany

Zakopanie nasion pod ziemią

Wyszukiwarka Forumowa:

paser

Banned
Rejestracja
Lis 4, 2017
Postów
3
Buchów
0
Chciałem zakopać nasiona pod ziemią, ale w związku z ty że idzie zima i bedą minusowe temperatury, mam pytanie: czy nasiona które będą zakopane pod ziemią cała zime mogą zamarznąć? Będą dobre do sadzenia? Robił już tak ktoś?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
To pomyśl jak to wygląda w naturze. Nasionka wypadają na ziemię i leżą tak całą zimę a potem na wiosnę cały proces zaczyna sie od nowa. Żadna filozofia na pierwszych lekcjach biologii tego uczą czy jak tam teraz to zwą przyrody?
 

paser

Banned
Rejestracja
Lis 4, 2017
Postów
3
Buchów
0
Ale ja nie przecież ich rzucić luzem, tylko szczelnie zapakowane, zapakowane przez producenta i prze zemnie w folie aluminiowa i kilka reklamówek. Już tak robiłem, ale to było latem jak było ciepło, nasiona spędziły pod ziemią 4 miesiące i po tym czasie je wykopałem i normalnie wykiełkowały. Ale teraz idzie zima więc będą minusowe temperatury i nie wiem jak to będzie.
Nigdy nie miałem żadnej nie przyjemności z policją, ale w życiu nigdy nic nie wiadomo, a jeśli by nastąpiła sytuacja taka że mi na chate wpadną to nie chce żeby mi je ukradli, bo sporo mam tych nasion, warte około 2 tyś zł.
To jak można je zakopać na zimę? Stanie sie coś im?
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Ale w jakim celu zakopywać nasiona? przecież są legalne.
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
Ale w jakim celu zakopywać nasiona? przecież są legalne.

Zeby mama nie znalazla? :freak:




Nie moglem sie powstrzymac. Przepraszam :(




Jest na forum temat o przechowywaniu nasion cos mi sie wydaje i dobre info w nim zawarte.
 

paser

Banned
Rejestracja
Lis 4, 2017
Postów
3
Buchów
0
Ale w jakim celu zakopywać nasiona? przecież są legalne.
No i co z tego że legalne, przecież wszyscy wiemy że policjanci to złodzieje, jak mi wpadną na chate to wszystko kradną co sie da, nie ważne czy legalne czy nie.
Sprzęt do uprawy: Lampy, box itp. też są legalne a kradną.

Jest na forum temat o przechowywaniu nasion cos mi sie wydaje i dobre info w nim zawarte.
daj linka.


Ponawiam pytanie: Można zakopać na zime nasiona pod ziemią?
 

Dutch Joint

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2015
Postów
598
Buchów
2
Według mnie chu**wa sprawa, nawet tu chyba nie ma co tłumaczyć.
pechy sa legalne, a skoro juz tak wymyślasz by ukryć przed rodzicami to wymyśl inny sposób ;p
 
D

DarkMessiah

Guest
Ja ***ie synek ogarnij sie skoncz podstawowke poczekaj do osiemnastki do tego czasu czaytaj litertore konopna i troszke biologi ale po podstwowce powinienes juz to wiedziec i wroc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół