nasiona marihuany

Aktualizacja oświetlenia

Wyszukiwarka Forumowa:
T

tabius

Guest
Witam
Noszę się od jakiegoś czasu z pomysłem zaktualizowania swojego oświetlenia w boxie o wymiarach 49x52cm czyli okolo 0.25m2. Na tą chwile HPS 150W jeden na Weg i Flo. Teraz zima więc jest ok ale na sezon wiosenno/letni będę potrzebował chłodu. Na tą chwile na Flo chce zostać przy HPS i dokupic cooltube. W planach mam wskoczyć na żarówke GIB flower spectrum PRO któą tutaj polecano min Konopny Mistrz o ile dobrze pamiętam. Myślę o wrzuceniu do starej oprawy z HPS jakieś CFLki na WEG. Pytanie jaką polecacie? Myślałem o Elektrox 125W. Pytanie czy to 125 na tego boxa to nie aż za dużo? W przyszłości możliwy jest połaczenie świetlówkiz HPS na FLO? Zakup świetlówki typu Phytolite 125W 2700k i dołożenie było by sensowne? Czy CFLka i HPS na tej samej wysokości dadza rade? Oczywiście wysokość dostosowana pod HPS.
 

byle z fartem

Na pewno nie Pazdan
Weteran
Rejestracja
Cze 5, 2016
Postów
520
Buchów
52
Polecam extreme output zamiast pro około 5-6 zł różnicy miałem obie i extreme output zrobiła na mnie lepsze wrażenie.
 
T

tabius

Guest
Xtream nie występuje jako lampa o mocy 150W. Zresztą żarówka HPS już wybrana pytanie co dalej
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół