nasiona marihuany

Jaka lampa będzie odpowiednia?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kapeć

New member
Rejestracja
Lis 1, 2017
Postów
4
Buchów
0
Cześć, mam zamiar przerobić szafke 40x40x70 na boxa, prawie wszystko mam już rozplanowane. Tylko pozostaje jedna rzecz światło.

Miałem zamiar kupić CFL 125/100w wraz z odbłyśnikiem ale pisano mi że mogę mieć problem z temperaturą w tak małej przestrzeni
z jednym wiatrakiem komputerowym wdmuchującym i jednym wydmuchującym (12v)
Zaproponowano mi też Led osram 50w (jest napisane że ma około 5 tyś lumenów)[h=1][/h]Które wybrać? może jest ktoś w stanie polecić jakieś kompletnie inne? chciałbym aby cenna nie przekraczała tych 200 zł

---------- Post Zaktualizowany 13:41 ---------- Data pierwszego postu 11:21 ----------

Zapomniałem dodać.
Czy te lampy nadają się na flo i wege? nie chce zmieniać lamp w trakcie, nie mam aż tyle złociszy.
 

Kapeć

New member
Rejestracja
Lis 1, 2017
Postów
4
Buchów
0
Zainspirowany tym wątkiem: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=314806
sugerowałbym "żarówki" LED.
Ja wczoraj zamówiłem 5 sztuk takich: https://www.ebay.co.uk/itm/JCB-6W-4...hash=item4d5d12e3fb:m:mhmfIWA6FSK-6gZhLlGf56A

Będą w takim samym boksiku jak twój, zastąpią 70W hps.
3000K powinno być ok na cały cykl, ew dodaj jedną lub dwie 6500K.

Wolałbym kupić jedną lampe żeby nie bawić się z kablami, po za tym nie widze jakbym miał to tam zmieścić.
 

Kapeć

New member
Rejestracja
Lis 1, 2017
Postów
4
Buchów
0
Zastanawiam się nad cfl 85w dual z odbłyśnikiem. nada się?
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Racja, ale te nie są takie najtańsze, firma JCB do złych raczej nie należy ( jeśli chodzi o koparki, przynajmniej).
Ale muszę stwierdzić, że można kupić tanio w marketach asda, tesco, itd. naprawde solidnie wykonane.
Kupłem jedną "e-luminati" w jakims home bargains za 3f i muszę stwierdzić, że wygląda całkiem solidnie, lepiej od tych JCB, ma porcelanową obudowę, mniejszą moc 12W i prawie tyle samo lumenów. Troche pośpieszyłem sie z tymi JCB

Dlatego JCB idą do domu a do boksika te iluminati.

Za 7zł to nie wiem co to za żarówki ale cena mówi sama za siebie.

Nie wiem czy przeglądałeś ten wątek na icmag, koleś testje tam różne lampki.
 

Kapeć

New member
Rejestracja
Lis 1, 2017
Postów
4
Buchów
0
Ja tam wole ledów nie instalować. za dużo się naczytałem. A tu sie komuś psują a tam źle pokrzywa rośnie. mówię czaje się na tą cfl 85w z odbłyśnikiem i chyba ją będę zamawiał.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół