nasiona marihuany

Kiedy przestać trenować ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Palacy Alojzy

Member
Rejestracja
Mar 22, 2015
Postów
10
Buchów
0
Witam trenuje moja roślinkę już jakiś czas, 4dni temu pokazała pelforwery (nie wiem jak się to poprawnie pisze) i moje pytanie brzmi kiedy mam przestać ja trenować i puścić wolno, szukałem na forum i wpisywałem w szukajke lecz nie znalazłem interesującego mnie tematu :zombi:
 

Palacy Alojzy

Member
Rejestracja
Mar 22, 2015
Postów
10
Buchów
0
Wieczorem bd miał bo roślina nie mieszka ze mną , roślina ma 25dni jest to automat,



\ Edit \ nie mogę wstawić zdj
 
Ostatnia edycja:

Midnight Flower

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2017
Postów
151
Buchów
0
Jak odpowiada nam zakrzaczenie rosliny ilosc rozgalezien i miejsce w boxie ktorym rosnie :)
 

turtlepower

Well-known member
Rejestracja
Paź 14, 2013
Postów
230
Buchów
3
rosnie, masz mozliwosc to trenuj - przyjdzie taki moment ze wzorst sie zatrzyma wiec sila rzeczy nie potrenujesz bo nie bedzie co
 

Zac

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2016
Postów
72
Buchów
8
Napis z jak trenujesz. Ja na spocie trenuje tylko raz,podcinając czubek w automatach.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
jak pokazała preflowery dałbym jej spokój.zaraz będzie na flo i stres jej nie potrzebny tym bardziej że to AF a one błędów nie wybaczają.pozdro
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
jak zauważysz że przestanie już rosnąć :spalony: nie odplątuj jej bo po uj? jakieś zdj daj :bounce:
 

grymasek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 2, 2012
Postów
982
Buchów
0
Ale w czym problem dzordz pisze dobrze. Nawet na flo warto trenować bo a to więcej światła a to plon może być lepszy, czy AF czy sezon co broni odchylać łodygi tak żeby doły były doświetlone. AF nie tniemy spoko bo stres ale ciągłe naganie nawet w 3 tygodniu Flo, wiadome że auto może mieć już topy ładne ale co to szkodzi w jeszcze większym nagnaniu odchylaniu bo topy doświetlać. w Sezonach jak masz małego boxa nawet w ostatni tygodniu będziesz łamał jak będziesz musiał. Można trenować każdego krzaka ale jak to już od Ciebie zależy..
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
nie zaprzeczam że nie wolno trenować w 3-4 :p tylko z reguły karakany mają krótki cykl życia to pomyślałem żeby pod koniec flo ich nie stresować.nie jestem zwolennikiem AF.Za to HST i sezonów :) z doświadczenia wiem że af mają problemy z najmniejszym stresem z tąd też moje zdziwienie.odchylać,doświetlać jak najbardziej ale osobiście jestem zdania że raz dobrze zrobione LST i później nie trzeba nic poprawiać a harvest przeprowadzić na raty to i popcorn napuchnie :) pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół