nasiona marihuany

Nieopodatkowana kasa

Wyszukiwarka Forumowa:

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Dowiaduje się, nie trzymaj krzaków w miejscu zarejestrowanej działalności jednoosobowej bo statystycznie takie biznesy najczęściej mają kontrole ze skarbówki.
 

Mafia1312

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2016
Postów
89
Buchów
0
Iść do przodu razem z czasem i zacząć inwestować w kryptowaluty, pełna anonimowość. Tylko licz się z tym, że możesz przepie****ić dużo siana albo w ch*j więcej zarobić.
 

bokerolas

Banned
Rejestracja
Paź 24, 2017
Postów
10
Buchów
0
Jakie wy macie problemy....:lol3:
Część kasy dostałeś od kogoś z rodziny, część zarobiłeś, część wygrałeś na maszynach (bo jesteś zapalonym hazardzistą, i grasz co dziennie i wygrywasz po 200, 300zł i tak sie uzbierało), część kasy wygrałeś od kolegi z którym sie założyłeś kto wygra mecz (a że masz bogatego kumpla to dużo wygrałeś).
Dostałeś amnezji i nie pamiętasz z kat masz kase.... Dużo jest wymówek, a tak na prawde to h*j kogo obchodzi skąd masz hajs, spytaj sie urzędnika skąd on ma pieniądze - Z ŁAPÓWEK!
 

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
No jak się chce bogola udawać to trzeba kombinować. Rozsądnie wydawać kasę, a nie robić zakupy w armanim czy ch*j wie gdzie za 10 patyków od razu albo rozbijać sie co chwila nowym samochodem za 50 koła czy tam więcej... Trzeba mieć legalną prace na podkładke i według mnie operować gotówką jak najwięcej.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Jakie wy macie problemy....:lol3:
Część kasy dostałeś od kogoś z rodziny, część zarobiłeś, część wygrałeś na maszynach (bo jesteś zapalonym hazardzistą, i grasz co dziennie i wygrywasz po 200, 300zł i tak sie uzbierało), część kasy wygrałeś od kolegi z którym sie założyłeś kto wygra mecz (a że masz bogatego kumpla to dużo wygrałeś).
Dostałeś amnezji i nie pamiętasz z kat masz kase.... Dużo jest wymówek, a tak na prawde to h*j kogo obchodzi skąd masz hajs

Ty masz za to poważniejsze problemy - gdzie wpisać kod zniżkowy na f2 i czy możesz podlać wodą prosto z kranu bo zapomniałeś nalać wody wcześniej żeby chlor odparował...
Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to daj sobie spokój bo ewidentnie nie wiesz o czym mówisz. Wygrywam po 200-300zł, zarobiłem, dostałem od rodziny i od kolegi i mam np 50k. K#$%# geniusz. Dzięki za oświecenie.
 

Ciasto

Murzynek
Rejestracja
Mar 26, 2017
Postów
325
Buchów
0
Jak cos możecie mi tą kasę oddać :D Nie pogardzę ^^
 
M

Manto

Guest
W naszym kraju pranie brudnych pieniędzy jest bardzo proste. Na przykład piszesz oświadczenie że się puszczasz a ponieważ prostytucji nie można w naszym kraju zalegalizować i urząd skarbowy może się pałować po prostu nie zapłacisz 70 % podatku. Drugi sposób jest niemniej skuteczny i coraz częściej praktykowany. Zrób darowiznę na kościół koniecznie z ręki do ręki ustawodawca nie podał kwoty więc niema górnej granicy. Jeśli masz księdza w rodzinie to pranie brudnych pieniędzy masz już bardzo proste. Wiadomo o co chodzi. Nasze prawo podatkowe jest takie niejasne że to samo prawo można zinterpretować na wiele sposobów i dopasować do naszych potrzeb tylko trzeba czasami posmarować, wiele osób dla siebie pierze kasę w kasynach na czym to polega nie wiem , ale można poszukać takich co to robią , ogólnie to bym poszedł do zaufanej babci i dziadka starsi ludzie ciułają całe życie , więc nikogo nie zdziwi w banku jak przyjdziesz i założysz konto i wpłacisz z 300.000 zł w ich imieniu . .

A tak ogólnie to jak się pracuje to można brudną kasę trzymać w domu wydawać ją na codzienne wydatki a kasę z wypłaty trzymać na koncie , ja tak robię od lat i nikt mnie nie rusza , częsta zmiana aut , dobre wakacje , po porostu się żyje spokojnie nie wychyla .
 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Zrób darowiznę na kościół koniecznie z ręki do ręki ustawodawca nie podał kwoty więc niema górnej granicy. Jeśli masz księdza w rodzinie to pranie brudnych pieniędzy masz już bardzo proste. Wiadomo o co chodzi.
Tzn o co chodzi?
 

CrazyEight

Well-known member
Rejestracja
Paź 23, 2017
Postów
91
Buchów
0
o to , ze kosciol nie jest opodatkowany , i ma wy***ane na SKARBOWKE , dajesz kase mu a on ci ja oddaje ...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół