nasiona marihuany

[170W LED CXB 3590][0.36m2][Flood & Drain][3x Mullum Super 5, Kritical+] Hajle robi feminizowane pestki F1

Wyszukiwarka Forumowa:

Hajle Sellasje

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2010
Postów
338
Buchów
0
Kiedyś dostałem od Kota za***iste pechy Pinaple Express x Critical Mass, zobowiązałem się zrobić fotorelację ale utraciłem zdjęcia poprzez wymyślne hasło TrueCrypt. Przepraszam za bycie OSowym balasem.
Dedykuję Kotu z Cheshire tą fotorelkę :)

Jakiś czas temu wrzuciłem 4 pestki Mullum Super 5 z OSa, 3 przetrwały. Słabo przepłukałem keramzyt więc 2 sztuki zatrzymały się na dobre kilka tygodni (mea culpa). Fenotyp mocno sativowy, wyciąga się to strasznie, więc postanowiłem trochę pomieszać z genami... trafiło na Kritical+ z B-S-B Genetics, który został opryskany kilkakrotnie STSem. Jednego małego Mulluma również męczę STS ale jeszcze nie pokazał jajec.

Celem tego projektu jest uzyskanie feminizowanego pyłku od Kritical+, nasion S1 z Kiticala i Mulluma, a także feminizowany cross F1 tych odmian dający lepsze aromaty i plon :)

Standardowy box 60x60x150cm




Medim to keramzyt w czterech 11l donicach

Hydro z odpływem grawitacyjnym, kuweta zalewana zrobiona z folii

Wentylacja fi125 ok 100m3/h

Temp i wilgotność w normie

Trening - FIM i jakieś pseudo LST naginanie.

Oświetlenie - początkowo 2x COB CXB 3590 po 50W na diodę plus dodatkowe badziewie do doświetleń 2x10W (razem 110W). Obecnie doszedł jeszcze jeden COB dając łącznie (170W)




Nawozy mineralne + EM farma

EC ~1.0
pH ~5.8

Rez 60l z automatyczną dolewką osmozy siedzi pod boxem.





Mullum Super 5 miesiąc temu:







Inicjacja jajec (ten kritical+ był już na flo od przynajmniej 2tyg po czym dostawał małe dawki co 1-2dni przez ok 2 tyg)







Kukle




Obecny gąszcz (3 tydz FLO licząc od przełączenia)







Ogólnie to pierwsza zabawa z ledami więc trochę je popaliły, tym bardziej, że idą w górę jak po***ane. Zdarzało się, że dałem za dużo koncentratu nawozowego. Reza nie zmieniałem z miesiąc...
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Ciekawie tu u ciebie. Mulumy spore krzaki rosną, będzie łamanie <lol>
 

Hajle Sellasje

Well-known member
Rejestracja
Mar 20, 2010
Postów
338
Buchów
0
Kritical + słabo reagował na STS i tworzył sporo męskich kwiatów bez pyłku. Mullumy strasznie się wyciągają, trzeba im sporo miejsca na wysokość :) Najprawdopodobniej jedyny płodny pyłek będzie pochodził z Mulluma super 5 czy feminizowany to się okaże jak sprawdzę pesteczki. Puki co z samca został zebrany pyłek i został wycięty. Poczekam aż zaczną dojrzewać pechy.



Następne podejście - oprysk z kwasu giberelinowego.

Nie jest to pierwszy raz kiedy metoda STS mnie zawiodła. Testowałem rożne stężenia i efekt był podobny, mozliwe, ze pylek do wykształcenia potrzebuje etylenu, którego produkcje blokuje STS...



 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół