nasiona marihuany

[Hempy bucket][STB LED,HPS][0,36m2]-Nasiona regularne

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Paliłeś już to czy jeszcze się nie nadaje do konsumpcji ? Bo w sumie to nie wygląda ani na mocne ani na smaczne zioło(liściaste i mało żywicy) Przypomina raczej jakiś chabaź z outa:spalony:
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Jeszcze nie jarałem, a topy w relu tak źle nie wyglądają- liści tyle, bo ze mnie leniwy trymiarz<lol>
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,362
Odznaki
1
Nie wiem jak to wyszło Zacierowi, ja miałem jedno pokolenie wyżej. Zapach słaby, smak po ch**u fest, sianowaty bardzo, ale jeśli chodzi o moc, to prawdopodobnie jedna z najmocniejszych sativ jakie paliłem, pie****i się w głowie grubo, zasadniczo tego nie jaram, bo zdecydowanie za mocne jak dla mnie.

Duża ilość żywicy bardziej na lepszy smaki zapach się przekłada, zresztą znaleźć długokwitnącą sativę białą od żywicy, to raczej ciężkie zadanie.
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Ja akurat miałem okazję porównać te co Napalm uprawiał z tymi co Ja uprawiałem. Te od Napalma i te ode mnie bardzo podobne w smaku, mocy i zapachu ,klepały, że strach palić, ale smak i zapach tak jak kolega pisze sianowaty.
 
Ostatnia edycja:
  • Buch
Reakcje: #

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Witam.

Kurczę z braku czasu zapomniałem, że mam do dokończenia relację<lol>
To tak- wszystko już w słoikach i sobie leżakuje. Ta ostatnia ścięta sztuka trochę mi się przesuszyła, ale to nic.
Zepsuła mi się waga, więc w tym ostatnim poście zabraknie cyfr wagi jednej rośliny mullum super 5.

Do zdjęć wybrałem parę fajniejszych topów

MULLUM SUPER 5 nr.2

IMG_5371.JPG


IMG_5374.JPG


IMG_5375.JPG


IMG_5379.JPG


IMG_5381.JPG


Tu już słoiki- 0d lewej (3 litry i obok 1 litr) to ta ostatnio ścięta, w środku dwa słoiki po 1 l to MS5 nr.1, a ostatnie dwa to SINAI

IMG_5391.JPG


To jeszcze przypomnę Sinai-a​

IMG_5367.JPG


IMG_5368.JPG


IMG_5370.JPG


IMG_5383.JPG


IMG_5387.JPG


Wyszło to tak:​
Sinai nr.1 - dała 21 g i 30 sztuk nasion regularnych ( Sinai x Mullum super 5)
Sinai nr.2 - dała 30g
Mullum super 5 nr.1 - rzuciła 81 g
Mullum super 5 nr.2 - dała wypełnienie jeden słoik 3 litry i 1 litr<lol>

Dzięki Wam Ludziska za patrzenie i postowanie.
Pozdrawiam i życzę tonę topów z outdorów oraz indorów<peace>
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,546
Rozwiązań
2
Buchów
15,667
Fajny słoiczek ;) no i jak z mocą?
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Ja jeszcze nie paliłem- ściągłem tylko z 4 buchy tego uzbieranego nożyczkowego haszu i wyczesało mnie jak ja pitole<lol>
Lekkie paranoje, palpitacja pikawy i wrażenie, że się kur***ko pocę, a się nie pociłem. Fajnie się zrobiło jak zaczęło to powoli schodzić- obejrzałem sobie film i zeżarłem wszystkie słodycze dzieciakom, a nie przepadam za słodkościami.
Ogólnie to jaracz ze mnie żaden-palę prawie w ogóle, od czasu do czasu parę buszków. Mnie by porobiły nawet liście kasztana:freak:
Jak poczęstuje znajomych to zdam relacje w ich imieniu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół