nasiona marihuany

Pora na trening? Auto WW. Już? Jaki :D

Wyszukiwarka Forumowa:

DobryZiom66

Member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
16
Buchów
0
Siemanko mordeczki, tak jak w temacie czy mogę już zacząć któryś z treningów? jest to 17 dzień od wyjścia z ziemi automatów White Widow ;) Były drobne problemy z wyciągnięciem, ale powoli się to normuje wygląda to mniej więcej tak :
 
D

DarkMessiah

Guest
ta podsyp pod same brzegipo same brzegi. nagdnij w literke S i opusc swiatlo jeszcze troszke :)
 

Merus

Active member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
25
Buchów
0
Weś to wyrzuć i posadź nowe nasiona zapewniając im dobre oświetlenie (chodzi mi o odległość lampy od rośliny)
 

DobryZiom66

Member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
16
Buchów
0
Weś to wyrzuć i posadź nowe nasiona zapewniając im dobre oświetlenie (chodzi mi o odległość lampy od rośliny)

Wiesz, jakbym zapytał się czy mam je zostawić, czy wyrzucić, to umieściłbym to w innym dziale zapewne ( albo chociaż to jakoś tu ujął ) :lol3: jak to uda mi się sensownie odratować, to wyciągnę z tego chociaż jakąś naukę, dobra prosiłbym teraz o następne odp na temat. Pozdro ;)
 

ccossma

Well-known member
Rejestracja
Wrz 27, 2017
Postów
69
Buchów
0
potrzymaj go jeszcze trochę zeby więcej pięter było i wtedy lst, z pustej łodygi ci nic nie wyjdzie :sunny:
to jest 17 dzień więc na luzie nie ma co gadać że do wy***ania, da rade go odratować :spalony:
dorby pomysł jest z tą literką "S"

ta podsyp pod same brzegipo same brzegi. nagdnij w literke S i opusc swiatlo jeszcze troszke :)

powodzenia :yeahh:
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Dawaj fotorelke, bo bardzo ciekawi mnie co Ci z tego wyjdzie ;) ja bym już kładła na glebę i obniżyła światło, każdy nowy odrost też do gleby i może się wyliże jakoś. Jakie masz światło?

Pozdro i powodzenia ;)
 

DobryZiom66

Member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
16
Buchów
0
to tak na szybko, jutro zrobię lepsze jpg. Mam tu dwie żarówki led po 2,5k lumenów ;) i mają teraz lepsza wentylacje :p postaram się na bieżąco wstawiać fotki z postępami ;)
 

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
No i git :) teraz zawijaj je dookoła tak jak na zdjęciu

6a688fedf1f95a19528faf16c4ca161d87bd1010.jpg


Pozdro ;)
 

DobryZiom66

Member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
16
Buchów
0
Będę tu kontynuował fotorelke, mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko :p tak się Panny prezentują ogólnie: z dnia na dzień są w lepszej kondycji a tak z osobna ;) Zastanawiam się powoli nad fimem, co myślicie? ;) Pss. popatrzcie na dolne liście, za dużo nawozu?
 
Ostatnia edycja:

elimac26

420 girl ;)
Rejestracja
Lis 1, 2016
Postów
507
Buchów
1
Jaka masz glebę? Jaki box, wentylacja, nic nie napisałeś kolego.
Światło masz lipne, medium podejrzewam ze też.
Nawozy jakie lejesz i w jakich dawkach?
Który to dzień roślin?
 
D

DarkMessiah

Guest
obnizyles swaitalo? zawsze je mozesz przystpac w takiej pozycji beda bardziej stabilne a lodyga i tak stwrdnieje pod ziemia.
 

DobryZiom66

Member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
16
Buchów
0
Nie mam się czym chwalić, to była akcja spontan ;) Mają już 20 dni. Gleba to mieszanka czarnoziemu, ziemi kwiatowej i małej mieszanki nawozów mineralnych. Póki co, to boxem bym tego nie nazwał. Zwykła szafeczka zaizolowana i odbita 'Odbłyśnikiem' jakieś 0,2m2. 2xżarówki led po 2,5k lumenów ( tak, obniżyłem jest to ~12cm nad nimi) średnia temperatura +/- 25oC. Dostają co dwa dni po 1,25l wody, a co 4 dni przypada im po półtora nakrętki biohumusa. Wentylacja to wiatraczek o mocy 12w+ wylotowy pasywny ;) Totalna prowizorka haha :D Powoli buduję lepszego boxa, ale sprzęt miał być w sobote, a dostane go dopiero w ten piątek i w tym samym czasie ogarnę resztę. Co to będzie powiem wam dokładnie na dniach, ale planuje już coś konkretnego na 1-1,5m2 <joint>

---------- Post Zaktualizowany 22:55 ---------- Data pierwszego postu 22:08 ----------

Zrobiłem tak jak doradził mi kolega DarkExpress :D troszkę je rozebrałem hehe, a tutaj kolejny krok: łodygi pod ziemią, jakby ktoś nie ogarnął :) a tu z bliska :p Tak to wygląda, co sądzicie? :p
 

DobryZiom66

Member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
16
Buchów
0
To znowu ja mordeczki ;P wszystko wydaje się w porządku z Panienkami, ale mam tęgą rozkminke.. zauważyłem, że u jednej z nich liście robią się fioletowe : zdj sprzed 2dni, jutro wrzucę lepsze :) Chętnie poczytam wasze teorie, pozdro :D
 

DobryZiom66

Member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
16
Buchów
0
Siemanko, kolejny mały update dla ciekawych co się dzieje ;) Ogólnie panienki mają się dobrze, a jedna z nich wydaje mi się, że nawet bardzo :p Po wymianie wentylacji łodygi są 3x grubsze. Wychodzi już u jednej 5 pięterko, a u drugiej 6 ;) Jutro jednej zrobię fim ( tej niżej na 1 zdj), a drugą będę kręci sposobem Elimac ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół