nasiona marihuany

Sport dla Userów # Forum

Wyszukiwarka Forumowa:

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Taki sport to ja rozumiem, w zasadzie w jednej lolek a w drugiej łipon, jak widac nawet tusza nie przeszkadza. Żarty , żartami, ale umieć tak komuś podac kija, poezja.

:rambo:

 

Merus

Active member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
25
Buchów
0
Obejrzałem to całe i nie wiem o co tu chodzi, ani to śmieszne, ani dramatyczne.
Zmarnowałeś mi 11 minut i 25 sekund życia. Zadowolony jesteś z siebie???
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Obejrzałem to całe i nie wiem o co tu chodzi, ani to śmieszne, ani dramatyczne.
Zmarnowałeś mi 11 minut i 25 sekund życia. Zadowolony jesteś z siebie???

no pewnie :)

ale, że co ? co niby ma tu być smiesznego, albo drama ? Sport dla ujaranych leniwców i tyle. Jak ci nie pasi zawsze możesz wrócic do "barw szczęścia" :sunny:
 

Merus

Active member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
25
Buchów
0
Ale co to jest za sport, o co w tym chodzi w ogóle? Jakie są zasady?
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Ale co to jest za sport, o co w tym chodzi w ogóle? Jakie są zasady?


Poczytaj o "systemie" Krótko mówiąc, są to wschodnie sztuki walki przerobione pod służby specjalne. Kiedyś jak ruskie wjechali na tereny zamieszkałe przez społeczności których do dziś dzień sportami narodowymi są sztuki walk, powyławypali prwdziwych mistrzów i pod groźbą ciężkich męk ich najbliższych, oraz ich samych, kazano im wyjawić cały ten kunszt , polecono im opracować nowy odłam, polegający na jaknajszybszym obezwładnieniu przeciwnika, używjąc przy tym najkrótszych ruchów. Systema opiera sie też o głęboko pojętą znajomość anatomii ludzkiego ciała, punktach śmiertelnych, mobilności stawów. To co ten pułkownik wyprawia z tym azjatą ukazuje jak bardzo systema się rozwinęła, rozwinęła się do rangi osobnego nurtu sztuk walk, miedzy innymi takich jak bliżej ci znane, czyli pewnie kyokushinkai itp.

A !!! jeszcze jedno.

Nie pisz już nic, nie pisz do momentu, aż pokażesz rośliny, bo tak na prawde... to coś ty za jeden ?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To sztuka walki dla flegmatyków czy jak? Bo ja tu żadnych walek nie widzę, tylko jakieś ruchy z pi**y w zwolnionym tempie, w dodatku bez większego ładu i składu. Azjata się kijem o podłogę podpiera, a gruby stoi i się pacza, w sumie to nie wiadomo kto jest bijący, a kto bity, ch*j nic nie wiadomo :)
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
To sztuka walki dla flegmatyków czy jak? Bo ja tu żadnych walek nie widzę, tylko jakieś ruchy z pi**y w zwolnionym tempie, w dodatku bez większego ładu i składu. Azjata się kijem o podłogę podpiera, a gryba stoi i się pacza, w sumie to nie wiadomo kto jest bijący, a kto bity, ch*j nic nie wiadomo :)

no cały czas staram się to powiedzieć, a w zasadzie powiedziałem. Leżysz sobie upalony a tu banda łobuzów idzie... rzucasz im te kije i tyle.


i jak nie widać kto bije, a kto bity, co ? o budziłeś sie już, czy jak to jest.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
jakaś nędzna wersja bo-jutsu, w ten sposób to co najwyzej można wbijać paliki przy pomidorach.

btw:

 

Merus

Active member
Rejestracja
Paź 18, 2017
Postów
25
Buchów
0
No muszę przyznać że jednak zakochałem sie w tym sporcie walki, tylko mam mały problem i chciałbym żebyś ty Nick Fiend mi pomógł, chodzi o to że przyszedł do mnie kumpel i od razu sie wzieliśmy za ten sport, to znaczy tak: mój kumpel wziął kij i mi go podał a ja go odebrałem, I teraz powiedz mi Nick Fiend który z nas jest zwycięzcą?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół