nasiona marihuany

Here we GROW Again!- 1.40m2-Pineapple express #2-G13 Labs MH+LED/HPS+LED

Wyszukiwarka Forumowa:

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Witam po krotkiej przerwie...
A wiec na ruszt rzucamy Pineapple express #2...
Na 10 nasionek 10 wyszło z ziemi tak że na plus dla G13 na start... Decylowo chce zostawić 6 ale zostawiam tez opcje 9..


Plan1: 6 Roslin z czego 3 w doniczkach 6.5l drugie 3 w 15l...
Po jednej stronie beda dziewczyny prowadzone multifeeding.. a z drugiej strony Sucho-Mokro.. aż do oklapniecia lisci..
Plan2: 9
vegowane okolo 3 tyg.. Toping... 6-8 odrostow i flo podlewane multifeedingiem..
Plan 1 jest po to aby sprecyzowac ktora uprawa jest bardziej produktywna.. i bezproblemowa.. ponieważ znajomy w kokosie uprowaia sucho mokro i topy sa jakby bardziej zalane żywica i sa duzo cieższe od moich.. chce to sprawdzic.. ale to jeszcze zobacze na co sie zdecyduje.
Nawozy to co pozostawało:
Voodoo Juice: korzenie
Mikoryza od Great Sharka przy przesadzaniu... (Beda przesadzane 2 razy zanim dojda do decyklowych)
B52- pomysle czy gdzies wcisne bo przekonany nie jestem czy to działa a EC podnosi
Big Bud-zastanawiam sie czy uzywac
Overdrive -zastanawiam sie czy uzywac
Shogun PK
CalMag od Plant magic
A+B jeszcze sie zastanawiam mam jakies resztki od Shoguna ale mysle czy nie zamowic czegos innego..
noi zdecydowanie zamiast Dragona od shoguna w tym grow chce przetestowac Shooting Poweder od HouseGarden moze i tej firmy wezme a+b ktos stosował?
Silicon od shoguna
Boost od Shoguna

Warunki:
wilgotność:50-60%dzien !noc-wyzej
Temp.. dzien:25-27, Noc-20

W tym grow chce przetestowac na boki 2 panele cobow cxb-3950 po 50w i do tego 6 diod FarRed jako iniciator..
Czyli po srodku hps jakies 400W i po bokoach 2 panele po jakies 1002 moze wiecej..

Pare zdjec- choc jeszcze nic nie widac...


 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Update Dzień 4..
a wiec za dużo sie nie dzieje... Panienki rosna.. na razie mysle ze cala energia idzie w korzeń i to własnie on w tej uprawie bedzie dla mnie priorytetem...
Dzisiaj zakupiłem Great White Micorezye i Root excelurator do tego mam VoodooJuice..
dotychczasowe grow byly całkiem ciekawe ale wydaje mi sie ze moja bryła korzeniowa nie była w pełni rozwinieta..
Mowi sie ze za czeste podlewanie nie pobudza korzeni do rozrostu bo korzenie nie musza szukac nutriets... ale co powiecie o korzeniach w hydro?.. skoro jest tam pozywka po co one wogole rosna do kolosalnych bryl?..
Zrobilem pierwsza transplantacje do 1.5l ale tylko 8 z 10 i zobacze czy 2 pozostałe beda rozrastac sie gorzej/lepiej :) i podsypałem GWS i podlałem rosliny:
Advanced Nutrients SensiBloom a+b 1ml/L
CalMag-0.5 ml/L
Root excelurator 0.3/L
VooDooJucie 2ml/L
Ph:5.8 EC:1.2

Warunki w boxie bez zmian..




 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Update Dzień 11
Rosliny ładnie rosna... Kolory jak na zdejeciach.. przesadzone rosliny sa wiekrze wiec jak widać nie ma co roślin za dlugo trzymać w małych doniczkach..Dodatkowo przesadzone zasypane były Great Sharkiem wiec być moze tak że zrobił swoje...
Podlewane sa na dzień dzisiejszy:
Advanced Nutrients SensiBloom a+b 0.6ml/L
CalMag-0.5 ml/L
Root excelurator 0.3/L
Silicon 1ML/L
B52 0.5 ml/L
Ph:5.8 EC:1.2
Jeszcze pare dni i przesadzam wszystkie... Caly czas zastanawiam sie ile zostawic i jaka technika uprawiac... Multifeeding, Sucho mokro..
Jakie doniczki użyc - jesli multifeeding to 6,5l jesli Sucho-Mokro to 10-15l.. Zobaczymy









Moja bateria na VEG
 

qdlaty

Active member
Rejestracja
Sty 24, 2012
Postów
27
Buchów
0
Zapowiada się ciekawie
rowniez sie zastanawialem nad multifeed jednak na poczatek uznalem to za zbyt ryzykowne rozwiązanie dla mnie wiec zasiadam i trzymam kciuki.
Widzę że masz pompke do napowietrzania pozywki, myślisz że jest ważna i daje sensowne efekty? bo mi padla :pl:
 

aj2ak

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2016
Postów
491
Buchów
0
Przy multiffedingu pompka to podstawa. Przy podlewaniu sucho-mokro tez dobrze napowietrzyc wode ze 2h przed podlaniem. Nie jest to duzy koszt a dodatkowe oxygeny mile widziane...
 

tysonn

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2009
Postów
116
Buchów
0
niezły zestaw koxów , nie przecholuj z nimi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół