nasiona marihuany

Żarówka LED

Wyszukiwarka Forumowa:
D

DarkMessiah

Guest
Ale ty nie porównuj leda do hps :lol3: pod względem lumenów tylko porównaj jej podwzgledem par. I wtedy możemy dalej kontynuować ta rozmowę.
 

maniek80

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2017
Postów
91
Buchów
0
Jakąś fotorelacje wkleisz gdzie ktoś miał lepszy wynik na mniejszej mocy chińskich ledów? Bo wiesz to ze citizeny i cree wypadają lepiej to ja wiem. Ale temat jest nie o tym tylko o chińskiej żarówce o dwa razy gorszej sprawności... Macie jakąś fotorelację gdzie ktoś na chińskim gównie przekroczył 1g/w ? Sam mam chińskie gówno i widzę rezultaty. Zbieram na cree ;]
 
D

DarkMessiah

Guest
Ale ja napisałem ze warunkiem musi być dobry Led a nie Chińczyk który jest gowno warty i jest słabszy od hpsa. Po co marnować prad i hajs na takie ledy?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Link dostaliście do jego relacji - jak ktoś z was wyciśnie ponad 250g z 0,36 to proszę o link. Bo pierniczenie ze 100W i 10tyś lm dla tej powierzchni to super zbiory można w bajki wsadzić - wyszło by wam 2,5g/W ;]

Jak macie jakieś obiekcje co do jego wyniku to idźcie do tej relacji i je napiszcie.

Jak juz zbierzesz troche doswiadczenia, obejrzysz te krzaki i przeczytasz wynik, to sie obsmarkasz ze smiechu, tak jak kazdy kto ma pojecie o grow.
 

maniek80

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2017
Postów
91
Buchów
0
Niekiedy prąd jest za free... a chińskie diody COB są tanie . Do tego po pierwszej uprawie można mieć zastrzyk gotówki i wymienić je na cree... to przemawia za tym aby kupić je po te 3$ na pierwszy grow a potem sukcesywnie wymieniać na cree. Tylko tak jak mówię jak liczymy moc chińskiego gówna to trzeba liczyć jak chińskie gówno. A cree i ciztizen to klasa high end ;]

Wiec jak koleś pokazuje wam chińskie gówno to nie mówcie mu ze mu 100W starczy... bo nie starczy i piszę o tym od początku.

---------- Post Zaktualizowany 16:18 ---------- Data pierwszego postu 16:06 ----------

Jak juz zbierzesz troche doswiadczenia, obejrzysz te krzaki i przeczytasz wynik, to sie obsmarkasz ze smiechu, tak jak kazdy kto ma pojecie o grow.


No to hm chyba jemu to powinieneś napisać w fotorelacji ;] Ja tam zawsze uczciwie podchodzę do tematu i np teraz uczciwie piszę iż mam chińskie gówno i z tego co widzę to dla 0.36m^2 trzeba mieć 200-300W poboru z gniazdka aby było dobrze. I rekordów g/W nie będzie pod tym oświetleniem...
 
K

K2

Guest
ja też uczciwie, po co mam kłamac, on nawet nie patrzył co robię - mówił że nie mam co2 a miałem. Zobaczył zdjęcie kwiatów nawet nie ze ścinki bo ciąłem na raty i powiedział że to nie mozliwe bo on nigdy tego nie miał. Prosta sprawa. A na koniec, że nie wytarowałem wagi i zwazyłem z boxem...

---------- Post Zaktualizowany 17:26 ---------- Data pierwszego postu 17:22 ----------

przeczytasz wynik

Ty nawet nie oglądałeś krzaków ze ścinki, tylko wynik przeczytałeś i oglądałeś krzaki w którymś dniu kwietnienia jak były razem !
 

maniek80

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2017
Postów
91
Buchów
0
Mi z tymi chińskimi COB-ami nie pomoże nawet 30L wiadro z nastawem cukrowym xD Przynajmniej trochę %% będzie po destylacji xD
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jakbym miał charakter rozhisteryzowanego 10latka, to bym się z Tobą przekrzykiwał, ale nie mam. Mam za to prawo pisać na forum co chcę i jak coś mi się wydaje mocno wątpliwe, to o tym piszę.

Przepraszam za podważanie tak wybitnej pracy jakże wybitnego Miszcza, może kiedyś i mi uda się Ci dorównać, cały czas próbuję i ciężko się staram, trzymaj za mnie kciuki.

<peace>
 
K

K2

Guest
jak coś mi się wydaje mocno wątpliwe, to ...

...to pytaj jak to jest możliwe ( i może ci powiem jak - jak będę wiedział, oczywiście ).... , a nie debila ze mnie robisz mówiąc, że nie wytarowałem wagi. Co Ty sobie w ogóle myslisz co ? Że masz z idiotą do czynienia ?
 
M

Manto

Guest
...to pytaj jak to jest możliwe ( i może ci powiem jak - jak będę wiedział, oczywiście ).... , a nie debila ze mnie robisz mówiąc, że nie wytarowałem wagi. Co Ty sobie w ogóle myslisz co ? Że masz z idiotą do czynienia ?

Na to wygląda :).

Cob cree made in china <coolpalacz> <piwofuck> . Troche szkoły nygusy :).

 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja nie robię błędów, więc nie ma potrzeby ich korygować :)
 
K

K2

Guest
Szkoda gadać tutaj... Sławuś z council estate mnie tak nie wk***ił jak Ty wczoraj.

Mam nadzieję, że to co powiedziałeś wyjdzie kiedyś obu na dobre. A nie, że sobie popie****iłeś głupoty i nie ma z tego żadnego efektu !
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
gnojkiem, jak Ice King...
Tak się składa, że bloodklaat był bardzo barwną i wartościową postacią na forum i bardzo go tutaj brakuje.
Zostawił po sobie dużo cennej, nie tylko konopnej wiedzy i kilka naprawdę kozackich fotorelacji na poziomie, o który ty wciąż musisz się starać, więc daruj sobie panie konopny.
 

arekotek

New member
Rejestracja
Mar 19, 2008
Postów
3
Buchów
0
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi dotyczące mojego problemu. Doszedłem do wniosku że skoro barwa 5000k ma być tylko na veg a mam automaty to wolę kupić HPSa 250 gdyż nie stać mnie na razie aby budować konkretny panel.

Dodam tylko że ta lampa LED którą posiadam 100W to nie jest jakieś chińskie badziewie ponieważ kosztuje ona ok 1500zł i jest aktualnie najczęściej stosowaną lampą w Niemczech służącą do oświetlenia pow biurowych i magazynowych.

Dziękuję i pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół