nasiona marihuany

Jaki waporyzator kupić? Opinie na temat Storz & Bickel MIGHTY vaporizer

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenPlantMan

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2016
Postów
103
Buchów
0
Cześć. Chciałbym zakupić wapo i bardzo spodobało mi się Storz & Bickel MIGHTY vaporizer. Co sądzicie na temat tego sprzętu? Miałem okazję korzystać z AirVape xs i szczerze nie wiem czego więcej wymagać od wapo... Paląc z AirVape xs ustawiałem temperature na 220 stopni Celsjusza i smak był takiego ala popcornu, bardzo dobry i przyjemny, efekt również wiadomo, morda upalona. Proszę Was o opinie i informacje.
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Cześć. Chciałbym zakupić wapo i bardzo spodobało mi się Storz & Bickel MIGHTY vaporizer. Co sądzicie na temat tego sprzętu? Miałem okazję korzystać z AirVape xs i szczerze nie wiem czego więcej wymagać od wapo... Paląc z AirVape xs ustawiałem temperature na 220 stopni Celsjusza i smak był takiego ala popcornu, bardzo dobry i przyjemny, efekt również wiadomo, morda upalona. Proszę Was o opinie i informacje.

Cześć, Mighty to zupełnie inna półka niż AirVape XS. Mighty to moim zdaniem najlepszy elektroniczny vaporizer jaki możesz kupić. Będzie działał dużo lepiej niż AirVape, da mocniejszą parę, która będzie też dużo gładsza (mniej drapania po gardle) i o wiele lepsza w smaku. Jest sporo świetnych recenzji Mighty, w Polsce pisał o nim np. VapoManiak więc możesz sobie poczytać. Jeśli masz jakiekolwiek pytania do tego modelu - wal śmiało, chętnie doradzę.

Pozdrawiam,
VapeFully
 

GreenPlantMan

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2016
Postów
103
Buchów
0
Dzięki za odpowiedzi Panowie. Zdecydowałem się na mighty waporyzator. 220 to za wysoka temperatura? W jakiej temperaturze polecacie waporyzowac temacik?
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Dzięki za odpowiedzi Panowie. Zdecydowałem się na mighty waporyzator. 220 to za wysoka temperatura? W jakiej temperaturze polecacie waporyzowac temacik?

W przypadku Mighty zaczynam zazwyczaj na 185-190 C i kiedy pary robi się mniej to podbijam temperaturę do 195-200 C. 220 C to o wiele zbyt dużo, smak znacznie ucierpi. W Mighty najwyższa dostępna temperatura to 210 C, natomiast takiej temperatury używam tylko po połączeniu Mighty z fajką wodną. Tak normalnie to nigdy nie przekraczam 200 C a efekty i tak są bardzo mocne. Pamiętaj też o przepaleniu sprzętu na sucho przed pierwszym użyciem - włączasz z pustą komorą, ustawiasz temp na 210 C i pozwalasz mu tak pracować przez około 15 minut, pilnując aby nie wyłączył się automatycznie na skutek niewykrycia zaciągania się (jak sprzęt krótko zawibruje to znak że zaraz się wyłączy, musisz wtedy bardzo krótko wcisnąć przycisk aby zresetować licznik) - w ten sposób sprzęt zostanie zdezynfekowany i pozbędziesz się fabrycznego posmaku, który jest cechą każdego nowego vapo. Z innych rad: miel drobno, komora musi być wypełniona w całości ale nie ubijaj tematu mocno, powietrze musi móc przez niego swobodnie przepływać. Pozdro!
 

GreenPlantMan

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2016
Postów
103
Buchów
0
Mam jeszcze pytanie. Paląc z AirVape xs ustawiłem pewnego razu temperature na 180-190 stopni Celsjusza lecz w ogóle nie czułem się na highu. Dopiero ustawiając go na 220 stopni poczułem high. Tutaj zaś uzyskałem od Was odpowiedzi, że 220 stopni Celsjusza to za dużo. Ale czy ustawiając na 220 coś się dzieje? Przecież chyba nie wytwarzają się żadne toksyny i substancje rakotwórcze? Przecież to jest waporyzator a nie joint. Prosiłbym o wyjaśnienie mi tego bo trochę się gubię w ustawieniach tych temperatur. Pozdro!
 

isjustdude

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2017
Postów
228
Buchów
5
Chodzi o to, że w temperaturze 220 większość niższej klasy waporyzatorów będzie przypalać materiał i wtedy zamiast zdrowej pary wdychasz niezdrowe substancje smoliste. Jesli używasz wapo na przemian z jointami czy bongiem, nie ma to większego znaczenia. Moje zdanie jest takie że jak już się inwestuje w sprzęt do wapowania, to nie po to żeby nadal niszczyć płuca paląc. Ilu użytkowników tyle opini- jeśli Tobie odpowiada 220 stopni, go for it :). Flowermate którego używam ma skalę zdaje się do 240, więc komuś to widocznie odpowiada
 

GreenPlantMan

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2016
Postów
103
Buchów
0
Rozumiem. Czy z mighty można też waporyzowac haszysz stosując tą odpowiednią końcówkę?
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Mam jeszcze pytanie. Paląc z AirVape xs ustawiłem pewnego razu temperature na 180-190 stopni Celsjusza lecz w ogóle nie czułem się na highu. Dopiero ustawiając go na 220 stopni poczułem high. Tutaj zaś uzyskałem od Was odpowiedzi, że 220 stopni Celsjusza to za dużo. Ale czy ustawiając na 220 coś się dzieje? Przecież chyba nie wytwarzają się żadne toksyny i substancje rakotwórcze? Przecież to jest waporyzator a nie joint. Prosiłbym o wyjaśnienie mi tego bo trochę się gubię w ustawieniach tych temperatur. Pozdro!

Spróbuj nieco mocniej ubić susz w komorze i drobniej go zmielić. Warto też zaciągać się bardzo powoli. W przypadku AirVape XS mocne efekty można uzyskać już przy 195-200 C, to kwestia techniki użytkowania. W razie pytań - dawaj śmiało :)

---------- Post Zaktualizowany 10:37 ---------- Data pierwszego postu 10:36 ----------

Rozumiem. Czy z mighty można też waporyzowac haszysz stosując tą odpowiednią końcówkę?

Tak, można jeśli wsadzisz do komory podkładkę pod koncentraty. Działa całkiem fajnie :)

---------- Post Zaktualizowany 10:40 ---------- Data pierwszego postu 10:37 ----------

Chodzi o to, że w temperaturze 220 większość niższej klasy waporyzatorów będzie przypalać materiał i wtedy zamiast zdrowej pary wdychasz niezdrowe substancje smoliste. Jesli używasz wapo na przemian z jointami czy bongiem, nie ma to większego znaczenia. Moje zdanie jest takie że jak już się inwestuje w sprzęt do wapowania, to nie po to żeby nadal niszczyć płuca paląc. Ilu użytkowników tyle opini- jeśli Tobie odpowiada 220 stopni, go for it :). Flowermate którego używam ma skalę zdaje się do 240, więc komuś to widocznie odpowiada

Bardziej chodzi o to, że brak jakichkolwiek toksyn masz do 205 C. Powyżej tej temperatury w parze są śladowe ilości benzenu, którego część użytkowników nie chce wdychać. Inna sprawa, że nawet przy 220 C tego benzenu będzie wielokrotnie mniej niż w przypadku zwykłego palenia. Natomiast dobry waporyzator nie przypali suszu przy 220 C, często używam takich temperatur przed spaniem - im wyższa temp tym bardziej uspokajające działanie i większa moc. Im niższa - tym lepszy smak i bardziej energetyczne doznania. Więc niższe temp w ciągu dnia, wyższe na wieczór.
 

GreenPlantMan

Well-known member
Rejestracja
Cze 12, 2016
Postów
103
Buchów
0
Po zakupie mighty vaporizer nie wyobrażam sobie teraz palić lolkow. Ten waporyzator to prawdziwy sztos. Naprawdę polecam.
 

VapeFully

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2017
Postów
66
Buchów
1
Po zakupie mighty vaporizer nie wyobrażam sobie teraz palić lolkow. Ten waporyzator to prawdziwy sztos. Naprawdę polecam.

Cieszę się, że jesteś zadowolony ze sprzętu - to jeden z najlepszych dostępnych modeli. Z czasem możesz też obadać połączenie Mighty z bongiem - to przenosi całą zabawę na zupełnie inny poziom :) Wystarczy mieć do tego odpowiednie bongo (jak coś mogę doradzić jakie) i specjalny adapter do połączenia go z wapkiem. Polecam takie rozwiązanie - większe chmury, lepiej nawilżona para i bardziej komfortowa inhalacja.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Powiedz coś więcej o tym połączeniu :) jakie bongo i jaki adapter?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół