nasiona marihuany

Suszarnia, za długie schnięcie tematu. Jak przyśpieszyć.

Wyszukiwarka Forumowa:

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Siemka, zrobiłem sobie suszarnie, temat gdzieś niżej powinien być. W skrócie jest zrobiona z szafy turystycznej, wymiary około 150x170x50cm w środku cztery półeczki zrobione z najzwyklejszych firanek. Z każdej strony na każdą pułeczkę wali powietrze wiatrak komputerowy tak że przemiał powietrza jest przepiękny wręcz.

u dołu mam domowej roboty filtr węglowy na wciąganie powietrza i na niego wiatrak, tak wiem bez sensu ale wolałem się ubezpieczyć w razie w.

na wyciągu mam filtr kupny za 120 ziko i do tego wentyl wyciągający łazienkowy.

Na samym dole funkcje ogrzewacza spełnia kabel do terrarium 50w.

Szafa jest trzymana na stodole. I teraz problem.

Z racji tego że jest już za***iście zimno zioło w szafie też dłużej się suszy. Nie wiem czy to przez wilgoć czy przez temperature.
Nie wiem co z tym faktem zrobić zależy mi na przyśpieszeniu suszenia. I teraz zastanawiam się jak to ogarnąć.
Chociaż wydaje mi się że wilgoć nie bo normalnie w środku churagan katrina napie****a ku**a :D

Czyli raczej temperatura jest niska, teraz jak ją zwiększyć fajnie? Macie jakieś sprawdzone sposoby? Myślałem żeby obłożyć szafe styropianem i sianemszczelnie ale wiatraki i tak będą szybko wyciągać temperaturę, czyli pasuje mi jakiś dodatkowy ogrzewacz tylko jaki?
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
Ale Ty się nie śpiesz z tym suszeniem. Temat powinien schnąć powoli aby wytrącił się chlorofil. Zajmuje to przeważnie koło tygodnia czasu. później ewentualnie dosuszasz jeśli dalej jest za wilgotny temat.
A jeśli tak bardzo Ci zależy to tak jak piszesz, dodatkowe ogrzewanie. Tylko ciężko Ci będzie utrzymać temperaturę w środku szafy przy wyciągającym wentylatorze. Najlepiej to trzymać w chałupie, gdzie temperatura jest pokojowa, przecież masz filtr węglowy.
 
L

Lord of Bhang

Guest
suszta szybko to wyjdzie h*j a nie dobry temet
Powinno sie suszyc wolno I do tego curing I palonko wychodzi jak talala
 

Joda_Mistrz

Well-known member
Rejestracja
Gru 6, 2015
Postów
143
Buchów
1
Wiem że ma schnąć i curring ale w takim stanie to nawet doschnąć nie chce. I o to mi chodzi tylko. Myślałem szafe okryć kocem i na***ać na to siana. Bo nie jest izolowane niczym w tej chwili.
 
L

Lord of Bhang

Guest
Wiem że ma schnąć i curring ale w takim stanie to nawet doschnąć nie chce. I o to mi chodzi tylko. Myślałem szafe okryć kocem i na***ać na to siana. Bo nie jest izolowane niczym w tej chwili.

Rob jak uwarzasz tylko zebys se stodoly z dymem nie puscil xD

---------- Post Zaktualizowany 14:43 ---------- Data pierwszego postu 14:30 ----------

Rob jak uwarzasz tylko zebys se stodoly z dymem nie puscil xD

PS. I wlasnie jak sie bierze czlowiek za uprawe to pierwsze co to trzeba rozkminic gdzie to wysuszyc
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół